1 Yıllık site hitleri iyi | Domain + Blogger

ststudios

Banlı Üye

Üyelik Yaşı
5 Ay
Mesajlar
187
Tepki Puanı
74
Ödül
36
Yaş
22
Konum
Turkey
Ekran Alıntısı.PNG


Site Adı: PM(Ciddi Alıcılara)
Fiyat: Teklif usulü(Mantıklı teklifler lütfen)
Site Yaşı: 3 ay
Alan Adı Yaşı: 10 ay
Alan Adı Uzantısı: .site
Altyapı: Blogger
Tema: Sora Templates
Toplam(Site açık olduğu günden beri) Hit: 27.500
Aylık Ortalama Hit: 7.000-8.000
Toplam Makale: 147
Mobil Uyumluluk: %99
Logo: Var,Özel tasarım
Mobil Uygulama: Sadece Android(AdMob Reklamlı)


(Güncel) Arkadaşlar görsellerde ki hitler 1 ay öncesine aittir güncel hitler daha yüksek ayrıca hali hazırda 1 Yıllık domain ile beraber verilecektir tekliflere açığım

(Eski) Şuan sitenin boş hali diyebiliriz nerdeyse çok az paylaştım yapıyorum ve günlük 500 ve 300 arası Google, Yandex ve Yaani üzerinden hit geliyor arama motorunda ilk 3. Sırada site ismi ile arayınca.

Yeni bir site açmak için satıyorum açıkçası yoksa baya emek verdim bu hale gelmesi için satıp kendime yeni bir site açmak istiyorum şimdiden herkese teşekkür ederim okuduğunuz için konuyu.

(Eski)
Site alan adı uzun süre önce alındı ve site yaklaşık 3 aydır kuruldu. Hitler'de fake trafik kullanımı yoktur tamamen arama motoru ve sosyal medya üzerinden gelmektedir. çoğu makale arama motorlarında 1. ve 5. sıralar arasında yer almaktadır. Link kısaltma kullanılmaktadır ve kod ile eklenmiştir. Kısaltma servisinin kodunu ekleyerek bütün linkleri kendi hesabınıza taşıyabilir böylece aldığınız anda linkleri dönüştürmekle uğraşmak zorunda kalmazsınız. DMCA, Copyscape servisleri eklidir içerikler koruma altında ve telif ihlallerine karşı eklenmiştir. Sorunsuz hiçbir sıkıntısı yoktur ve potansiyeli yüksektir blog'u sadece 2 haftada bir kontrol ediyorum ve yeterince ilgilenmiyorum zaten vaktim olsa 147 makale değil 1200 makale eklerdim tek başıma uğraşıyorum zaten o yüzden artık satmak istiyorum. Lütfen ciddi ve mantıklı arkadaşlar mesaj atsın site adı sadece ciddi alıcılara gönderilicektir lütfen bir siteye bakıp çıkıcam diye PM üzerinden rahatsız etmeyin.
 
Son düzenleme:

tapir

Bütün ayazların ortasında
Platin Üye

Üyelik Yaşı
4 Ay
Mesajlar
1,237
Tepki Puanı
676
Ödül
161
Yaş
26
Konum
Sinop
Fiyatı alabilir miyim?
 
Üst
Bibors Borsa, Döviz ve Kripto para hakkında her şey.