15TL'YE Twitter Taktik Kiti (Güncellendi)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üyelik Yaşı
2 Ay
Ödül
33
ivr, numarapaneli vs yasak.
Taktik Kitimin İçeriği:
5493

Kitimiz Güncellenmiştir ve dahada nasıl fazla kazanacağınız eklenmiştir
İçeriklerin Hepsini Denedim Ve Sonuçları:
5391

Kiti yapsam mı? yapmasam mı? diye çok düşündüm ve yapmaya karar verdim
Referans alınmıştır
Kitin Fiyatı: 15TL
Ödeme Yöntemi: Papara İninal
Yapamadığınız yerlerde bana mesaj yazabilirsiniz

Referans Yorumları
Taktik kiti içerisinde nasıl takipçi kasacağınızdan nasıl hesap açacağınıza kadar hepsi anlatılıyor.Almanızı tavsiye ederim.İlerleyen günlerde istatistikleri atarım
Herkesin alıp köşede arşiv şeklinde sağlaması gereken bir şey ve zamanla geliştirilmesi gerekiyor, hayırlı satışlar
Kit geliştirilebilir fakat taktik sayesinde otomatik takipçi kasabiliyorsunuz akşam istatistikleri atacağım.
Taktik kiti gayet başarılı anlatım kısa fiyat makul hesap kasmak istiyenler rahatlıkla alabilir :)

Son düzenleme:

oxcakmak

Banlı Üye

Üyelik Yaşı
3 Ay
Ödül
61
Herkesin alıp köşede arşiv şeklinde sağlaması gereken bir şey ve zamanla geliştirilmesi gerekiyor, hayırlı satışlar

Üyelik Yaşı
3 Ay
Bakiye
2,19 TL
Ödül
34
Taktik kiti içerisinde nasıl takipçi kasacağınızdan nasıl hesap açacağınıza kadar hepsi anlatılıyor.Almanızı tavsiye ederim.İlerleyen günlerde istatistikleri atarım

Üyelik Yaşı
1 Ay
Bakiye
18,66 TL
Ödül
41
Kit geliştirilebilir fakat taktik sayesinde otomatik takipçi kasabiliyorsunuz akşam istatistikleri atacağım.

Üyelik Yaşı
2 Ay
Ödül
33
işallah dahada iyi yapmaya çalışıcam hocam

[/QUOTE]
arkadaşlar günceldir ininal ile satışlarımızda başlamıştır.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...