(%50 İndirim!) Adsense ve Seo Uyumlu İngilizce Makale Yazılır. 100 Kelimesi 2TL (Piyasanın En Ucuz Yabancı Dil Makale Hizmeti)

Üyelik Yaşı
2 Hafta
Ödül
19
FORUMDA YENİ OLDUĞUM İÇİN İLK 50 SİPARİŞE KADAR %50 İNDİRİM İLE PİYASANIN EN UYGUN İNGİLİZCE MAKALE HİZMETİNİ VERİYORUM.

MAKALENİZ ANA DİLİ İNGİLİZCE OLAN ARKADAŞ TARAFINDAN YAZILACAKTIR.

MAKALENİZ %100 İMLA KURALLARINA UYGUN YAZILIR VE TESLİM EDİLİR.

SİPARİŞ VERDİĞİNİZDE SİZE VERİLEN SÜRE İÇERİSİNDE TESLİM EDİLİR. (12/24 saat)

ACİL MAKALE LAZIMSA 1-2 SAAT İÇERİSİNDE TESLİM İÇİN +0.50krş TALEP EDİLİR.

MAKALELER %100 ÖZGÜN VE SEO UYUMLUDUR.

HER MAKALENİZE ÜCRETSİZ SEO UYUMLU ÖZGÜN GÖRSEL YAPILACAKTIR. (THUMBNAİL)

ÖRNEK MAKALE İÇİN ÖM İSTEYİNİZ.

FİYATLANDIRMA
100-500 KELİME ARASI: 2TL
501-1000 KELİME ARASI: 4TL
1000+ KELİME FİYATI: 5TL

EDİTÖRLÜK PAKETLERİ
(Belirtmeniz dahilinde makaleler tek veya 2-3 anahtar kelime üzerine hazırlanır ve googlede gözle görülür ciddi yükseliş sağlarsınız.)
250TL: 30 GÜN BOYUNCA GÜNLÜK 1 İÇERİK (250-350 Kelime)
500TL: 30 GÜN BOYUNCA GÜNLÜK 2 İÇERİK (400-500 Kelime)

PAKET OLARAK ALIP EXTRA İNDİRİMDEN FAYDALANABİLİRSİNİZ
10 ADET 400-500 KELİME ARASI MAKALE: 75TL (İndirimsiz Fiyatı: 100TL)
10 ADET 900-1K KELİME ARASI MAKALE: 300TL (İndirimsiz Fiyatı: 400TL)

ÖDEME YÖNTEMLERİ
ENPARA - PAPARA - (Forum Bakiyesi "Yakında..")

"BİTTİ: 3 KİŞİYE REFERANS AMAÇLI 400-500 KELİMELİK MAKALE ÜCRETSİZ YAZILACAKTIR YORUMA 'REF' YAZIP YANINA ANAHTAR KELİMENİZİ YAZMANIZ YETERLİDİR. :BİTTİ"

REFERANSLAR
Çok hızlı teslim ettiler.
Özgünlük Testi: Başarılı
Teslim Süresi: 18 Dakika
Makale Kalitesi: Yüksek Kalitede
Müşteri İlgisi: %100
Referans makalesi rica etmiştim, sağ olsunlar hemen yolladılar. İlk dikkatimi çeken şey bana gönderdikleri dosyada "özgün görsel" bulunmasıydı. Çoğu makale yazarının yapmadığı bir şey bu. Makaleyi de beğendim, aklımdasınız, umarım çalışmak nasip olur.
referans makalesi alındı ilk dikkat çeken şey görsel olması makale imla kurallarına uygun ve seo uyumlu olarak yazılmış ileride yabancı dilde site kurma fikrim var o zaman sizinle çalışmayı isterim.

Son düzenleme:

Üyelik Yaşı
2 Ay
Ödül
36
Referans amaçlı makale alabilir miyim? Konu: Negative Effects of Fast Food

Üyelik Yaşı
2 Hafta
Ödül
19
Son düzenleme:

Üyelik Yaşı
2 Ay
Ödül
36
Referans makalesi rica etmiştim, sağ olsunlar hemen yolladılar. İlk dikkatimi çeken şey bana gönderdikleri dosyada "özgün görsel" bulunmasıydı. Çoğu makale yazarının yapmadığı bir şey bu. Makaleyi de beğendim, aklımdasınız, umarım çalışmak nasip olur.

Üyelik Yaşı
2 Hafta
Ödül
19
Geri dönüş sağladığınız için teşekkür ederiz.
Konuda'da belirttiğimiz gibi makalenize seo uyumlu görsel hediye ediyoruz. Birgün çalışmak dileği ile, İyi forumlar...

BayAnil

Banlı Üye

Üyelik Yaşı
4 Ay
Ödül
61
referans makalesi alındı ilk dikkat çeken şey görsel olması makale imla kurallarına uygun ve seo uyumlu olarak yazılmış ileride yabancı dilde site kurma fikrim var o zaman sizinle çalışmayı isterim.

Üyelik Yaşı
2 Hafta
Ödül
19
Geri dönüş sağladığınız için teşekkür ederiz.
Makaleyi beğenmenize sevindim, Birlikte çalışmak dileği ile.. İyi forumlar...