Adsense Hakkında

Üyelik Yaşı
4 Ay
Ödül
24
Merhabalar herkese kolay gelsin kac gündür reklama tıklatıyorum insanları ve tahmini kazanc vs diyor gercek paramı yoksa o miktarın cok cok altında mı anlayan bakarsa sevinirim tekrardan teşekkürler yani atıcagım bakiye gercekmi değilmi onu söylerseniz sevinirim

Screenshot_3.png

Üyelik Yaşı
5 Ay
Ödül
29
Google çok mükemmel bir algoritmaya sahip eğer başkalarını tıklattığınızı anlarsa ödeme gününde ban yer.

Tahmini kazanç tam parayı yansıtmaz ay sonu ödeme gününde kazancınızın kesintisi belli olur öyle yatırılır.

Üyelik Yaşı
4 Ay
Ödül
24
Google çok mükemmel bir algoritmaya sahip eğer başkalarını tıklattığınızı anlarsa ödeme gününde ban yer.

Tahmini kazanç tam parayı yansıtmaz ay sonu ödeme gününde kazancınızın kesintisi belli olur öyle yatırılır.
anladım hocam ama kesin bu fiyatlarda yansıcak gibi geliyor ilk 200 TL icin cekebiliyoruz dediğiniz gibi kesintiler panel üzerinden f5 attıgım anda düsüs veya yukselıs gozukmekte

Adsensenin sana yapacağı sürprize hazır olmanı tavsiye ederim.
neden hocam ?

Üyelik Yaşı
6 Ay
Bakiye
1,98 TL
Ödül
61

Hocam mesela ben takipçilerime reklamlara tıklayıp ss atanlara arşiv atıyorum desem adsense bunu anlarmı ban yermiyim

Üyelik Yaşı
5 Ay
Ödül
29
Hocam mesela ben takipçilerime reklamlara tıklayıp ss atanlara arşiv atıyorum desem adsense bunu anlarmı ban yermiyim
Adsense zorunlu tıklamaları da algıladığında banlıyor.
Hile programında programa giriş yapabilmek için siteden reklama tıklamak gerekiyordu ve baya insan tıklıyodu o adam ban yemiş midir?
Instagram takipçi hile sitelerini diyorsunuz sanırım onlar hala aktif bir şekilde kullanıyor ancak politikada yazana göre tespiti halinde ban yiyorsunuz. Google amcayı bir türlü çözemedim nasıl izin veriyor onlara :/

Bibors Borsa, Döviz ve Kripto para hakkında her şey.