AirDrop! 100 CWN KAZAN (~20$ değerinde)

Üyelik Yaşı
9 Ay
Ödül
41
Öncelikle merhabalar, katılmanız için telegramınızın olması gerekmektedir.

AİRDROP linki

Nasıl Katılırım?

-) Airdrop Linkine tıklıyoruz, açılan botla konuşma ekranında başlata (/start) tıklıyoruz.-
-) Bot doğrulamalarını takip edip, Twitter'dan takip ediyoruz ve Twitter kullanıcı adımızı yolluyoruz.
-) ERC20 adresi girmemizi istediği zaman da, ERC20 cüzdan adresimizi yapıştırıp yolluyoruz.
-) Mail adresimizi istiyor yolluyoruz ve ardından mail adresimize gelen kodu bota yazıyoruz. Bu kadar!

NOT: ERC20 cüzdan kodunun ne olduğunu bilmeyenler bu videoya bakabilir. LİNK

Anlamadığınız bir yer olursa çekinmeden sorabilirsiniz, iyi günler dilerim herkese.

Üyelik Yaşı
7 Ay
Bakiye
0,14 TL
Ödül
61
Öncelikle merhabalar, katılmanız için telegramınızın olması gerekmektedir.

AİRDROP linki

Nasıl Katılırım?

-) Airdrop Linkine tıklıyoruz, açılan botla konuşma ekranında başlata (/start) tıklıyoruz.-
-) Bot doğrulamalarını takip edip, Twitter'dan takip ediyoruz ve Twitter kullanıcı adımızı yolluyoruz.
-) ERC20 adresi girmemizi istediği zaman da, ERC20 cüzdan adresimizi yapıştırıp yolluyoruz.
-) Mail adresimizi istiyor yolluyoruz ve ardından mail adresimize gelen kodu bota yazıyoruz. Bu kadar!

NOT: ERC20 cüzdan kodunun ne olduğunu bilmeyenler bu videoya bakabilir. LİNK

Anlamadığınız bir yer olursa çekinmeden sorabilirsiniz, iyi günler dilerim herkese.
Hocam ben sizin adresinizi versem bana pm den atın paparadan yollayın bana 20 dolar vermiyor mu bana paparadan 18 dolarını atarsın

Üyelik Yaşı
9 Ay
Ödül
41
Hocam ben sizin adresinizi versem bana pm den atın paparadan yollayın bana 20 dolar vermiyor mu bana paparadan 18 dolarını atarsın
nE :D? sanırım bitay ile karıştırdınız... böyle bir şey yapmam mümkün değil... airdrop bu hemen gelmiyor.
zamanınızı almaz 5 dakikalık bir şey..

Üyelik Yaşı
6 Ay
Ödül
33
nE :D? sanırım bitay ile karıştırdınız... böyle bir şey yapmam mümkün değil... airdrop bu hemen gelmiyor.
zamanınızı almaz 5 dakikalık bir şey..
İşlemleri yaptım ve telegram üzerinde bakiyem 100 gözüküyor. Cüzdan adresimi falan da yazdım. Ne zaman cüzdanıma gelir ?

Bibors Borsa, Döviz ve Kripto para hakkında her şey.