Ameliyat olmalı mıyım?

Ameliyat olmalı mıyım?

• Olmalısın

• Olmamalısın

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Üyelik Yaşı
7 Ay
Ödül
61
Lisedeyken bi ardaşımda da vardı Allah affetsin dalga geçiyoduk niye böyle göğsün diye :D. Altyapıda futbol oynuyor şuan göğüs kontrol dışında sorunum yok diyodu :D
arkadaş çevresine ve birazda kendi ile barışıklıklığımıza bakıyor :D Arkadaşlarımdan çok ben dalga geçerim kendimle zoruma gitmez :D Futbolda gögüs kontrolde nasıl sorun çıkarıyor ya topu tam çukura denk getirsin ben denedim %100 çalışıyor ashbdıjgas

Xray da öter aga taktırma
Çizdiririz karizmayı, AVM'ler de çalmıyor da havaalanı sıkıntı, kart göstermen lazım

Zons

𝑆𝑜𝑐𝑖𝑎𝑙 𝑀𝑒𝑑𝑖𝑎 𝐸𝑥𝑝𝑒𝑟𝑡 ❄
Paylaşım Ekibi

Üyelik Yaşı
7 Ay
Ödül
156
Moruq geç kalma, zaman geçiyor senin yerinde olsam yarın işlemleri başlatırdım bile :) bu arada senin gibi FİT bir vücuda sahip olmak istiyorum...

Üyelik Yaşı
5 Ay
Bakiye
0,00 TL
Ödül
34
bende de güvercin göğsü var ama sağlıksal açıdan bi sorun yaratmıyor, kunduracı göğsünde ilerde nefes darlığı falan yapıyordu galiba iyice bi araştır derim

oxcakmak

Paylaşım Ekibi

Üyelik Yaşı
5 Ay
Ödül
161
Çok sağolun hocalarım, şöyle söyliyeyim ben biraz abarttım tabii dışarıdan bakışta çukur olduğu anlaşılmıyor, zaten benim babamda dedemde hepsinde çukur var öyle çok derin bir şey değil. Ben biraz daha ileriyi düşünüyorum spor ile uğraşmaya devam ettiğim için ileride çok saçma sapan bir görüntü oluşmasından korkuyorum. Spor antrenörüm ile de konuştuk baya detaylı bu konuyu o da 2 yıl boyuna spordan uzak durmak yerine daha fazla kanat-gogüs çalışmanın daha mantıklı olabileeğini söylüyor ( demirler var iken çok ağır yüklere girmek yasak) hala düşünüyorum bir doktor ile de görüşeeğim mutlaka. Spor ile uğraşan arkadaşlar var ise de görüşleri benim için çok değerli hala kararsızım. ( @oxcakmak kanka erken tanı lık bir durum değil estetik duruş ile alakalı yok sa bir zararı yok, ama erken yaşlarda ameliyat daha düzgün sonuç veriyor)
Yamaç veya vartolu gelecek mi ?

Bibors Borsa, Döviz ve Kripto para hakkında her şey.