Aylık Toplam 85+ Mn Görüntülenme Alan 5 Twitter Hesabından Reklam Fırsatı

Cavs

𝐓𝐰𝐢𝐭𝐭𝐞𝐫 𝐄𝐱𝐩𝐞𝐫𝐭
Paylaşım Ekibi

Üyelik Yaşı
5 Ay
Ödül
361
Bu hafta 1 adet daha reklam alabilirim.

Üyelik Yaşı
4 Ay
Ödül
19
Hesapları mesaj yoluyla iletebilir misiniz? Duruma göre alabilirim reklam

Üyelik Yaşı
4 Ay
Bakiye
2,10 TL
Ödül
41
Tek hesapla 80 milyon alıyorum biraz daha çalışman gerek .dd

Üyelik Yaşı
1 Hafta
Ödül
11
Hesaplar mükemmel. Arkadaşa forumda baktım. Baya kaliteli işler yapıyor. Yalnız bir kardeşimiz 2000 tl aylık kazanıyor musunuz diye sormuş. Bu kadar sağlam hesap ve uğraşı için sadece ayda 2000 kazanıyorsanız çerez parası bu bence. İnanın sektöre girmekten vazgeçerim. Bu konuda bilgi verirse konu sahibi arkadaş çok sevinirim.

Cavs

𝐓𝐰𝐢𝐭𝐭𝐞𝐫 𝐄𝐱𝐩𝐞𝐫𝐭
Paylaşım Ekibi

Üyelik Yaşı
5 Ay
Ödül
361
Hesaplar mükemmel. Arkadaşa forumda baktım. Baya kaliteli işler yapıyor. Yalnız bir kardeşimiz 2000 tl aylık kazanıyor musunuz diye sormuş. Bu kadar sağlam hesap ve uğraşı için sadece ayda 2000 kazanıyorsanız çerez parası bu bence. İnanın sektöre girmekten vazgeçerim. Bu konuda bilgi verirse konu sahibi arkadaş çok sevinirim.
Dostum direkt bu işlere başlayarak o paraları kazanamıyorsun ben uzun süreler sonra bu meblağları kazanmaya başladım.
Bunun dışında hep tok satıcı olacaksın müşterinin peşinden alması için koşmayacaksın ve bir şey sattıktan sonra onun arkasında durup her türlü desteği vereceksin.
Ve son olarak kazandığım paraya gelirsek 4 kişilik bir ekibim var bu forumdan kazandığım tüm para onların maaşına ve primlerine gidiyor.
Ne kadar kazandığımı söylemek çok yanlış olur.