Azure Portal Hesabı Nasıl Açılır (Ücretsiz Taktik)

Üyelik Yaşı
9 Ay 2 Haf.
Ödül
36
1. Paycell uygulaması üzerinden sanal kart oluşturun
2.Tek kullanımlık sms servislerinden azure onay alın daha önce azurede kullandığınız telefon numarasını girmeyin hata verir.
3. Paycell kartınızı yazdıktan sonra adres bilgisini sallayabilirsiniz.
4.İsterseniz hesabınızı kullandıkça ödeye yükseltebilirsiniz yada ücretsiz denemede kullabilirsiniz.
Bu kadardır herkes yararlansın ücretle hesap ve taktik almaya gerek yoktur.
İyi forumlar

falcon

Banlı Üye

Üyelik Yaşı
2 Ay 4 Haf.
Ödül
46
2.Tek kullanımlık sms servislerinden azure onay alın daha önce azurede kullandığınız telefon numarasını girmeyin hata verir.
4.İsterseniz hesabınızı kullandıkça ödeye yükseltebilirsiniz yada ücretsiz denemede kullabilirsiniz.
İyi forumlar
Teşekkürler dostum

Üyelik Yaşı
9 Ay 3 Haf.
Ödül
33
Hocam öncelikle paylaşımınız için teşekkürler , daha detaylı hesap açma yöntemleri var ben bir hesap satıcısı olarak belirteyim bu normal bir hesap açma taktigidir. Bende bir hatırlatma yapayım arkadaşlara, arkadaşlar kullandıkça öde hesabına yükseltmek isteyen arkadaşlar deneme bakiyenizi aktif ettikten sonra en az 24-48 saat hesabı bekletip sonra hesabınızı yükseltmenizi tavsiye ediyorum. Hesap daha verimli ve uzun süreli olacaktır.

Üyelik Yaşı
2 Ay 3 Haf.
Ödül
33
İyi forumlar
Hocam bilgiler için teşekkürler.Peki 1 ay sonra aynı sanal kartla tekrar açabilir miyiz

Üyelik Yaşı
1 Yıl 1 Ay
Bakiye
0,93 TL
Ödül
61
Hocam öncelikle paylaşımınız için teşekkürler , daha detaylı hesap açma yöntemleri var ben bir hesap satıcısı olarak belirteyim bu normal bir hesap açma taktigidir. Bende bir hatırlatma yapayım arkadaşlara, arkadaşlar kullandıkça öde hesabına yükseltmek isteyen arkadaşlar deneme bakiyenizi aktif ettikten sonra en az 24-48 saat hesabı bekletip sonra hesabınızı yükseltmenizi tavsiye ediyorum. Hesap daha verimli ve uzun süreli olacaktır.
Hesabı açarken ücretsiz kullanıma uygun değilsiniz hatası veriyor hocam onun bi çözümü varmı ?

Üyelik Yaşı
5 Ay 2 Haf.
Ödül
56
Hocam pek garantisi yok paycellin paycell methodunu yakında fix atarlar