Bağlantıları Reklama Yönlendir ( Güncellendi )

Alperen

Yönetici
Moderator

Üyelik Yaşı
7 Ay
Ödül
36
Artık bilgilerim sayfasında ki bağlantıları reklama yönlendir özeliği geçersizdir. Linkler sayfasına gelerek istediğiniz bağlantıyı reklama yönlendirebilirsiniz. Bu sayede tüm linkler yerine istediğiniz bağlantılar reklama yönlendirerek CPM oranınız artıracaktır.

Reklam bekleme süresi 3 saniyeye düşürülmüştür.

Not: Genel kategorisinde çalışmaz.

Yeni özelik taleplerinizi bekliyoruz ;)

Üyelik Yaşı
7 Ay
Ödül
161
Artık bilgilerim sayfasında ki bağlantıları reklama yönlendir özeliği geçersizdir. Linkler sayfasına gelerek istediğiniz bağlantıyı reklama yönlendirebilirsiniz. Bu sayede tüm linkler yerine istediğiniz bağlantılar reklama yönlendirerek CPM oranınız artıracaktır.

Benim önerimle bu kadar kısa sürede yapacağınızı düşünmemiştim bir 1 hafta geçer demiştim ama 1 saat sürmedi. Helal olsun teşekkürler.

Bu arada ayarlar kısmından kaldırın isterseniz kafa karışıklığı olmasın. @Alperen

melihards

Banlı Üye

Üyelik Yaşı
7 Ay
Bakiye
0,00 TL
Ödül
41
Önerimi dikkate aldığınız için teşekkür ederim :)

Üyelik Yaşı
7 Ay
Bakiye
8,62 TL
Ödül
361
Bu çok iyi oldu bilgilerim kısmını güncellediğim için giremiyordum mail de atmak istemedim açıkcası sizlere meşgul etmeyim diye bu yöntem çok işe yarıyacak Elinize sağlık.

melihards

Banlı Üye

Üyelik Yaşı
7 Ay
Bakiye
0,00 TL
Ödül
41
@Alperen hocam önemli bir detay var. Site açılış scriptini kullanıyorum her tıklamada yeni link oluşturuyor onlara da bir ayar yaparmısınız site açılış scripti sayfasında kısalan linkler normalmi %50 olarakmı kısalsın diye?

Bibors Borsa, Döviz ve Kripto para hakkında her şey.