Bilgisayar Önerisi

Üyelik Yaşı
1 Yıl 2 Haf.
Bakiye
11,91 TL
Ödül
41
Arkadaşlar İyi geceler. İkinci el bir kasa alıcam ekte sistemin özellikleri var sizce alıyım mı oyun için alıyorum içinde 60 adet oyun var gta5 falan gibi oyunlarda kasmıyor demiş arkadaş ben de the forest oynamak için alıcam ama fazla bir bilgim olmadığı için size danışayım dedim
Edit: internet kafe bilgisayarıymış değişildiği için satıyor.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Üyelik Yaşı
3 Ay 3 Haf.
Bakiye
0,20 TL
Ödül
61
Gta 5 gibi oyunları hangi grafikte oynadığına bağlı hocam,Düşük bir sistemde kaldırabilicek bir oyunun grafiklerini düşürürsen zaten 0 kasma olur,Ama gta 5 felan kaldırır,Hangi grafiklerde uygun olur bilemem ama orta grafikte gta 5 kaldırır,Düzenleme, @Sefir41 in dediği gibi ekran kartını uzun ömürlü bir pc olucaksa 4 gb ideal olur hocam,Uzun ömürlü değil zevkine dersen 2-3 gb ekran kartıda ideal,Ekran kartı düşük gösterdiğin sistemde.

Üyelik Yaşı
1 Ay 3 Haf.
Ödül
41
Arkadaşlar İyi geceler. İkinci el bir kasa alıcam ekte sistemin özellikleri var sizce alıyım mı oyun için alıyorum içinde 60 adet oyun var gta5 falan gibi oyunlarda kasmıyor demiş arkadaş ben de the forest oynamak için alıcam ama fazla bir bilgim olmadığı için size danışayım dedim
bütçeniz nedir hocam

Üyelik Yaşı
1 Yıl 1 Ay
Ödül
161
forest rahat oynarsınız hocam.ekran kartına bakıyorum bekleyin

işlemciniz 6 çekirdekli
8 gb ram

15106

Üyelik Yaşı
1 Yıl 1 Ay
Bakiye
21,57 TL
Ödül
41
Bütçe belirtirsen ona göre belirli bir sistem tavsiyesi yapılır.

Üyelik Yaşı
1 Yıl 2 Haf.
Bakiye
11,91 TL
Ödül
41
bütçeniz nedir hocam
Aklımda belirli bir fiyat yok bu sistem 1.300 tl makul geldi o yüzden bir sorayım dedim

Gta 5 gibi oyunları hangi grafikte oynadığına bağlı hocam,Düşük bir sistemde kaldırabilicek bir oyunun grafiklerini düşürürsen zaten 0 kasma olur,Ama gta 5 felan kaldırır,Hangi grafiklerde uygun olur bilemem ama orta grafikte gta 5 kaldırır,Düzenleme, @Sefir41 in dediği gibi ekran kartını uzun ömürlü bir pc olucaksa 4 gb ideal olur hocam,Uzun ömürlü değil zevkine dersen 2-3 gb ekran kartıda ideal,Ekran kartı düşük gösterdiğin sistemde.
Uzun ömürlü olmasına gerek yok ya idare etsin beni yeter şu anlık test edebilirsiniz dedi bir bakarım o zaman nasıl olduğuna kasanın

Ekran kartı 1 GB GTA kasar 2-3gb ekran kartı lazım 1gb oynanır da ekran kartını yer
Gta için istemiyorum ya forest oynarım ben galiba ama kasada var gta

forest rahat oynarsınız hocam.ekran kartına bakıyorum bekleyin

işlemciniz 6 çekirdekli
8 gb ram

Ekli dosyayı görüntüle 15106
Teşekkürler kasa ikinci el olduğu için problem olur mu diye düşündüm büyük ihtimal internet kafede kullanılmış

Bütçe belirtirsen ona göre belirli bir sistem tavsiyesi yapılır.
Bu sistem 1.300 tl

Üyelik Yaşı
1 Ay 3 Haf.
Ödül
41
hocam PC den anlayan bir arkadaşa sordum fazla tavsiye etmedi
Şöyle Bir Sistem Tavsiye Verdi
Xeon x3470
Rx470
1156pin anakart
8 gb ram
500gb hdd
450w psu
1.5k belki falan bulabilir

Üyelik Yaşı
1 Yıl 2 Haf.
Bakiye
11,91 TL
Ödül
41
hocam PC den anlayan bir arkadaşa sordum fazla tavsiye etmedi
Şöyle Bir Sistem Tavsiye Verdi
Xeon x3470
Rx470
1156pin anakart
8 gb ram
500gb hdd
450w psu
1.5k belki falan bulabilir
Bu sistemi şu an nerden bulurum bilmiyorum arkadaşına benim gösterdiğim sistem bir iki sene idare etmez mi diye sorabilir misin hocam çok zorlamıyıcam zaten the forest tarzı oyunlar oynarım