@bizimsmm Yazilimi Kullananlar Dikkat!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üyelik Yaşı
11 Ay 1 Haf.
Ödül
56
@BizimSMM; yazilimi kullanan arkadaslar yazilimda acik mevcut 2020-03-28 02:29:11 tarihinde bilgim olmadan 61.997₺ siparis gecilmis kendisi suan wpden cevap vermiyor acik patlak verdigi gibi kacti yarin sikayet konumu da acacagim simdilik uyarida bulunmak istedim.

looper

Banlı Üye

Üyelik Yaşı
2 Ay 3 Haf.
Ödül
26
komik olan birşey yok kaç kişiye smm panel yazılımını sattı adam kendi parasını çıkardı şimdi forumdan uzaklaştırılsada sorun olmicak adam için

Üyelik Yaşı
11 Ay 1 Haf.
Ödül
56
komik olan birşey yok kaç kişiye smm panel yazılımını sattı adam kendi parasını çıkardı şimdi forumdan uzaklaştırılsada sorun olmicak adam için
Hocam o kadar basit degil bu isler r10 uzerindende 60-70 adet satim yapmis sizce bu kadar millet enayi mi parasini kaptiracak?

looper

Banlı Üye

Üyelik Yaşı
2 Ay 3 Haf.
Ödül
26
ondan diyorum hocam umarım yardımcı olur yani ama her yazılımı kullanan herkesi tek tek bulacağını zannetmiyorum diğerlerine nasıl bilgi vericek onu merak ediyorum

AloneKing

Banlı Üye

Üyelik Yaşı
5 Ay 12 Saat
Ödül
36
@BizimSMM; yazilimi kullanan arkadaslar yazilimda acik mevcut 2020-03-28 02:29:11 tarihinde bilgim olmadan 61.997₺ siparis gecilmis kendisi suan wpden cevap vermiyor acik patlak verdigi gibi kacti yarin sikayet konumu da acacagim simdilik uyarida bulunmak istedim.
Geçmiş olsun dostum adam iade ile ilgili şartları yazmamış bu durumda para iadesi yapacak gibi görünmüyor

Boby

Banlı Üye
Silver Üye

Üyelik Yaşı
5 Ay 4 Haf.
Ödül
56
Adamın aneytosunu her türlü şey ederler. 40 50 kişi aynanda şikayet ederse olay daha hızlı çözülür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...