Blockchain Airdrop: 30$ kazan + Bonus

Üyelik Yaşı
9 Ay
Bakiye
368,84 TL
Ödül
61
Herkese merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz üzere Blockchain'de XLM airdrop'u vardır.Verdiği XLM değeri şuan 28-30$ (×6.05) ~ 181 TL arasında değişiyor.
1047

Paranızı almak için bir Blockchain Cüzdanı oluşturun ve kimliğinizi doğrulayın. Kimliğinizi, devletin verdiği bir kimlik ve selfie ile onaylamanız gerekiyor. Aşağıdaki kimlik formlarından biriyle doğrulaya bilirsiniz

• Devlet İhraç Pasaportu
  • Ehliyet
  • Ulusal kimlik kartı

Size XLM’nizi talep etme sırası geldiğinde, talimatlar içeren bir e-posta gelecek.Hesabınız 1hafta-10 gün içinde onaylanır, 1ay içinde XLM'niz hesabınıza gönderilir.
1048

Hesabınızı Blockchain Android/İOS uygulamaları onaylata ve takip ede bilirsiniz

Şuan XLM yükselişte belki bir zaman gelir 30$lık XLM'nizin daha yüksek değeri olur.Şimdiden alın ve rahatınıza bakın

Bonus:

Aynı kimlik ile bir kaç hesap nasıl açılır onu anlaticam.

İlk hesabı onaylatdıktan sonra farklı bir telefonda,bilgisayarda yeni bir blockchain hesabı açınız,yeterki farklı ip olsun(Vpn ile denemeyin)

Kimliğinizi önceki hesabı onaylatmak için gönderdiğiniz aynı fotonu göndermeyin.Ehliyet veya kimliğinizi farklı arkaplanda çekiniz.(öncekinden farklı olsun)

Selfi kısmında ise kimlikdeki gibi farkli arkaplanda çekilmiş resminizi gönderin.(saçlarınızın formasını fln değiştirin?)
Ve onaylanmasını bekleyin.Ben şuan 3-cü hesabımın onaylanmasını bekliyorum.Konudakı resim benim 2-ci hesabım.

Konunun tamamı bana aittir.

Emeğe saygı konuyu beğenmeyi unutmayın

Üyelik Yaşı
8 Ay
Ödül
61
Reis ben yapalı 1 ay oldu onay mesajı 2-3 gün önce geldi onay mesajından kaç gün sonra ödeme gelir tahmini

Bibors Borsa, Döviz ve Kripto para hakkında her şey.