Bu vodafone net den adam olmaz

Üyelik Yaşı
4 Ay
Bakiye
0,00 TL
Ödül
61
Bende bir Vodafone NET kullanıcısıyım berbat bir hizmet veriyorlar. Bulgaristan, Sofya'da Starbuckslar bile bin kat iyi.

MilleniCOM'a geçmeyi düşünüyorum ya da KabloNET

Üyelik Yaşı
1 Ay
Ödül
36
Bazen sağlayıcılara suç buluyoruz ama bulunduğumuz konum çok etkili,mesela bu konuyu açan arkadaş seninle aynı mahallede oturan başka bi sağlayıcıyı test et aynı hıza yakın oranlar göreceksin emin ol hepsi aynı alt yapıdan gidiyor bulunduğumuz konum çok önemli etken.

Üyelik Yaşı
5 Ay
Ödül
56
Bazen sağlayıcılara suç buluyoruz ama bulunduğumuz konum çok etkili,mesela bu konuyu açan arkadaş seninle aynı mahallede oturan başka bi sağlayıcıyı test et aynı hıza yakın oranlar göreceksin emin ol hepsi aynı alt yapıdan gidiyor bulunduğumuz konum çok önemli etken.
doğru benim mahallnin alt yapısı en fazla 15 mbgs destekliyormuş sordum

Üyelik Yaşı
3 Ay
Ödül
36
Alt yapıları TT'den çekiyorlar. Cidden Vodafone çekim gücü olarak TT'den kötü olmaya başladı! Ben 80₺ ödüyorum İnternetim gayet iyi durum da ve hız testi filan bile yapmadım hiç.

Üyelik Yaşı
3 Ay
Ödül
61
Ekli dosyayı görüntüle 6244
Turk Telekom, hem bi arıza olduğunda arıza kaydı bırakıyorum, 5 dk içerisinde adrese geliyorlar. :)
Yerinden yerine gore değişiyor galiba ben Isparta ve Aydın da kullandım türktelekomu ikisinde de memnun değildim hele aydında oyuna girdigim de internet gidiyordu superonline ye geçtim suan ping sabit indirme yükleme hizi iyi mis gibi

Son Eklenenler Yazılar