Çok Uygun Fiyata Kapsamlı Seo Hizmeti

bulentking

Banlı Üye

Üyelik Yaşı
3 Ay
Ödül
36
Merhaba dostlar. Web sitenizi aramalarda yukarı taşımak istiyorsanız sizler için süper, anlaşılabilir ve kapsamlı halde SEO'yu anlattım.

Hizmet içerisinde 8 alt başlığımız bulunuyor.

Bu yazı internette bulunan SEO nasıl yapılır yazısı değildir. Hiçbir web sitesi SEO'yu yazısında kapsamlı ve doğru şekilde anlatmıyor çünkü biz webmasterlara SEO paketi aldırmaya çalışıyorlar.

Benim SEO alanında başarıma inanmıyorsanız profilimde ki web siteme girip makaleleri kapsamlı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Alışılagelmiş SEO fiyatları gibi dudak uçuklatacak bir ücreti yok. Gerçekten çok ucuza veriyorum.

Fiyat & Soru & Öneri için PM.

Referans
Alacak arkadaşlar için şunu söyliyeyim;
seo özgün bir şekilde yazılmış. Seo konusunda bilindik şeylerin üzerinde durulmuş fakat konular da daha özgün şeylerden bahsediliyor. Örneğin arkadaş nasıl backlink aldığını kısaca yazmış. Kısa bir yazı var. 1-2 dakikada kolayca okuyup anlayabileceğiniz. Almayı düşünenler alabilir.

Üyelik Yaşı
3 Ay
Bakiye
14,38 TL
Ödül
58
Merhaba,
Web sitemize seo çalışmasını siz yapmıyor musunuz?
Yoksa bununla ilgili bir makale yazmışsınız ve bunu mu bizimle paylaşıyorsunuz? Özür dilerim anlayamadım da. Bir de fiyat için pm alabilir miyim?

bulentking

Banlı Üye

Üyelik Yaşı
3 Ay
Ödül
36
Merhaba,
Web sitemize seo çalışmasını siz yapmıyor musunuz?
Yoksa bununla ilgili bir makale yazmışsınız ve bunu mu bizimle paylaşıyorsunuz? Özür dilerim anlayamadım da. Bir de fiyat için pm alabilir miyim?
Hocam yazı paylaşıyorum. Dilerseniz site paneli kulkanıcı adını ve şifresini bana verirseniz web sitenizi üst sıralara çıkarırım.