Deneyimli Yazardan SEO Uyumlu ve Semantik İçerikler

baydogan

ACİLSE: [email protected] 'e yazın lütfen
Yönetici
Editör

Üyelik Yaşı
5 Ay
Ödül
41
3 yıl boyunca gazetecilik yaptım, buna ek olarak 2015'ten beridir ek iş amacıyla web sitelerine içerik sağladım. Çalıştığım en önemli web siteleri:
  • virgul.net :) https://virgul.net/forums/blog.135/
  • milliyet.com | Teknoloji haberleri kategorisine günlük içerik.
  • silikonvadisi.tv | Araştırma yazıları ve haber içerikleri.
  • bimeks.com.tr | Ürün tanıtım yazıları ve reklam sloganları.
  • mediamarkt.com.tr | Ürün tanıtım yazıları.
  • ofismobilyalari.com | Ürün tanıtım yazıları.
  • proticaret.org | Tüm bilgi dizininin hazırlanması.
  • ... 400'den fazla farklı site için içerik.
Bu web sitelerine ek olarak Türkiye Gazeteciler Federasyonu ve Mersin Gazeteciler Cemiyeti için çalıştım, birçok ulusal, yerel haberin yazımını gerçekleştirdim.

Tüm bu deneyimler sonucunda internet kullanıcılarının sıkılmadan okuyabilecekleri, dolayısıyla hemen çıkma oranının düşük olacağı; Yoast SEO'nun tüm puanlama kriterlerine, Türkçe'nin yazım ve noktalama kurallarına uygun içerikler hazırlayabilirim.

FİYATLANDIRMA
100 kelimesi 3 TL'den SEO uyumlu içerikler için
100 kelimesi 10 TL'den semantik içerikler için

Siparişi teslim aldıktan 48 saat sonrasına değin düzenleme talep etme hakkınız vardır.
Ödemeler iş öncesinde alınır.

İletişim: PM | Whatsapp 5315437113 | Skype live:d4abfe256ae0401b

***Semantik içerikler hakkında: Çoğunlukla niche site yöneticilerinin tek bir metin ile hedefledikleri 4-5 anahtar kelimenin tamamında öne çıkabilmek için kullandıkları içeriklerdir semantik makaleler. Yazımında Yoast SEO'nun puanlaması yada diğer puanlama sistemleri göz önünde bulundurulmaz. Bunun yerine benzer içeriklerin tamamının analizi yapılarak her paragrafa rakip bir paragraf ve her h tagına bir rakip h tagı eklenir. Böylece sadece OnPage SEO ile rekabette öne geçilir. Etkili olabilmesi için en az 900 kelime yazılması gerekmektedir. Fiyatı, emek süreci diğer metinlere göre kat ve kat fazladır ancak karşılığı da bir o kadar yüksektir.

Son düzenleme:

Üyelik Yaşı
5 Ay
Bakiye
11,30 TL
Ödül
58
PM atar mısınız? Makale siparişi vereceğim.

Bibors Borsa, Döviz ve Kripto para hakkında her şey.