Digiturk Tüm İçerik ve Kanallar Ücretsiz

caminci

Yönetici
Moderator

Üyelik Yaşı
10 Ay
Mesajlar
1,391
Tepki Puanı
1,022
Ödül
361
Yaş
21
Konum
San Marino
Maçların seyircisiz oynanacağı dönemde gündeme gelmesine rağmen maçları şifresiz yayınlamayan Digiturk Koronavirüs salgını sebebiyle evde kalanların eğlenmesi amacıyla tüm içeriklerini ücretsiz yayınlamaya karar verdiğini açıkladı.Uydu üzerinden izleme mümkün olmayacak olsa da https://www.beinconnect.com.tr/ veya beIN CONNECT mobil uygulamaları üzerinden ücretsiz üye olup giriş yaparak içeriklere ulaşabilirsiniz.

Bugün itibariyle Digiturk, mevcut üyelerine ve yeni üye olacaklara aşağıdakileri sunuyor:

Ertelenen spor müsabakaları yeniden başlayana kadar, Digiturk'ün tüm dizi ve film kanalları spor paketi üyelerinin ücretsiz erişimine açıldı.

Mart ayı sonuna kadar eğlence içeriklerinin tamamı, beIN CONNECT üzerinden, tüm Digiturk üyelerinin ücretsiz erişimine açıldı. Koşullara bağlı olarak bu sürenin uzatılması Nisan ayında tekrar değerlendirilecek.

beIN CONNECT;e yeni üye olacak herkese tüm eğlence içerikleri 1 ay boyunca ücretsiz sunuluyor. Koşullara bağlı olarak bu sürenin uzatılması tekrar değerlendirilecek.

Spor dışı paketlerden herhangi birine yeni üye olacaklar, Digiturk'ün eğlence kanallarını 3 ay ücretsiz olarak izleyebilecek.
 
Üst
Bibors Borsa, Döviz ve Kripto para hakkında her şey.