En İyi Sosyal Medya İçerik Zamanlayıcı Araçlar

Daryl

Entrepreneur
Yönetici
Moderator

Üyelik Yaşı
10 Ay
Mesajlar
1,458
Tepki Puanı
2,009
Ödül
361
Konum
Antalya
Birden fazla sosyal medya hesabı ile ilgilenmek durumunda kalan kişiler bu işin ne kadar zor olduğunu biliyorlardır. Düzenli olarak yapılması gereken durum güncellemeleri, fotoğraf ve video paylaşımları insanları gereğinden fazla yorabilir. Bu konuda işinize yarayacak uygulama arayışındaysanız sosyal medya içerik zamanlayıcı araçlar tam da sizlere göre!

Buffer

7031


Milyonlarca webmaster ve sosyal medya uzmanı tarafından kullanılan Buffer, tüm sosyal medya uygulamaları ile çalışabiliyor. Bu araç üzerinden metin, görsel, link paylaşımlarını zamanlayabilir, tüm işlemlerinizi otomatik hale getirebilirsiniz. Buffer üzerinden birden fazla hesabı zamanlamanız durumunda hedef kitlenizi daha yakından tanıyabilir, ne gibi istekleri olduğunu gözlemleyebilirsiniz.

Hootsuite

7038


Tüm sosyal medya ağlarını tek bir panel üzerinden kontrol edilmesini sağlayan Hootsuite, tüm işlemlerinizi gerçek anlamda kolaylaştırabilir. Bu araç üzerinden tüm sosyal medya platformlarında içeriklerinizi zamanlayabilir hatta yayınlanan gönderilere gelen yorumları bile kontrol edebilirsiniz. Web sürümünün yanı sıra Android ve IOS uygulaması da bulunan Hootsuite Youtube ve Wordpress gibi platformlarda da kullanılabilmekte.

Slack Social

7033


Sosyal medya hesap yönetimine çok fazla zaman harcıyorsanız sizlere bir önerimiz var. Hazırladığınız bir sosyal medya gönderisini eş zamanlı olarak tüm sosyal ağlarda paylaşmanızı sağlayan Slack Social oldukça basit, anlaşılabilir bir ara yüze sahiptir. Ücretsiz sürümünün yanında aylık 7 ile 14 dolarlık paketleri de bulunmaktadır. Bu aracın şu anlık Instagram desteği bulunmamaktadır.

Later

7034


Fotoğraf ve videoya dayalı interaktif içeriklerle uğraşan kişiler için tasarlanmış olan Later, sosyal medya planlama işinizi oldukça kolaylaştırmaktadır. Planladığınız içerikleri bir takvim şeklinde sizlere sunan Later, takvim üzerinden istediğiniz değişikliği yapmanızı sağlıyor. Oldukça basit kullanıma sahip olan Later'ın hem ücretsiz hem de ücretli sürümleri bulunmaktadır. Facebook, Instagram, Pinterest ve Twitter başta olmak üzere birçok platform desteği bulunmaktadır.

Postify

7035


Postif aracını sadece bir sosyal medya zamanlayıcı aracı olarak görmeyiniz. Bu araç üzerindne içeriklerinizi zamanlarken aynı zamanda hesaplarınızın etkileşimlerini de net bir şekilde görebilirsiniz. Hedef kitleniz hakkında sizlere bilgi veren bu araç aynı zamanlarda sizlere ideal içerik yayınlama zamanınız hakkında da bilgiler veriyor.

Zoho Social

7036


Sosyal medya zamanlayıcı konusunda destek alabileceğiniz bir diğer araç ise Zoho Social'dır. Herhangi bir sınır olmadan istediğiniz kadar içerik zamanlaması yapmanıza olanak sağlayan bu aracın ara yüz tasarımı ise oldukça basit oluşturulmuş. Bu aracın en büyük özelliği ise paylaşımlarının ne zaman en çok etkileşim aldığını, hangi paylaşımlarınızın daha çok beğendiği gösteriliyor. Tek hesap eklemesi ücretsiz olan servisin profesyonel kullanımı aylık ücret dahilinde sunuluyor.

Postcron

7037


Instagram, Linkedin, Facebook, Twitter gibi sostal medya platformlarından otomatik zamanlayıcı yapmanıza olanak sağlayan Postcron tamamen profesyonel kullanıma yönelik tasarlanmış durumda. Ücretsiz kullanımı olmayan Postcron aylık minimum 8 dolardan başlıyor.
 

Üyelik Yaşı
6 Ay
Mesajlar
205
Tepki Puanı
57
Ödül
41
Konum
İstanbul
Buffer kullananlar arkadaşlar için bir bilgi vereyim: gonderinizdeki zaman dilimini 3 saat öncesine göre planlayın. Saatler ileri alındığında ise 2 saat önceden.
 
Üst
Bibors Borsa, Döviz ve Kripto para hakkında her şey.