Fonksiyon kullanıldığında MySQL den puan silmek ve yönlendirme.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üyelik Yaşı
3 Ay
Ödül
29
Öncelikle Selam Elimde Baya Minecraft Premium Oldun Ve Kaynağım Var Ve Değerlendirmek İstiyorum Free-GG Gibi Site Açıcam Ama Script Fake Bende Buraya Uğrayım Dedim Bana Şöyle Birşey Lazım Fonksiyon Çalışınca Kullanıcıdan Puan Silicek Ve Yerinede Hesapı Vericek Bu İki Kısmı Yapamadım Ve Sonda Davet Linkide Tr.Link den Kısaltılmış Olucak Api Sisteniymiyle Olursa Teşekkürler Yapabilicek Varmı ? Gerçekten Böyle Bir Script İstiyorum :confused:

Ekli dosyalar

gecemor

Python Developer
Yönetici
Moderator

Üyelik Yaşı
5 Ay
Ödül
56
Merhaba, yönetim tarafından bu tür yazım tarzının foruma uygun olmadığı kararı alındı. Dışarıdan veya forum içerisinden insanların konu veya yorumları daha sağlıklı okuyabilmeleri adına; cümle içerisindeki her kelimenin baş harflerinin büyük, diğer harflerin küçük yazılmasını yönetimce artık uygun bulmuyoruz.

Bundan önceki konu ve yorumlarda bunun gibi bir çok örneği mutlaka vardır, fakat her birini arayıp silmek bizim için zor olacağından bugünden sonrakiler için uyarma, düzeltme veya silme gibi işlemlerin yapılacağını bildirmek isterim.

İyi forumlar...

enginozturk

Geliyorum..
Yönetici
Moderator

Üyelik Yaşı
5 Ay
Ödül
161
Bende Her Kelimeye Büyük Harfle Başlamak Alışkanlık Oldu Artık. Elim Otomatikmen Büyük Harfle Yazıyor. Bence Uygun Bulunması Biraz Saçma Olur?
Ya Ayn Bende Alıştım 1 Harf Küçük Olsun Sinir Olurum.
Bu şekilde yazmamanız ve düzeltmeniz gerektiği yönünde bir yetkili tarafından uyarılıyor ve onun mesajını cevap olarak alıp aynı şekilde yanıt atıyorsunuz.!
Konu içerisindeki içerikle alakasız yorumlar temizlendi, alışkanlıklarınızı düzeltmelisiniz bu şekilde yazım yalnızca burada değil her platformda olumsuz karşılanır ve izin verilmez. Sosyal medya hesabınız da yazabilirsiniz ancak bu şekilde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son Eklenenler Yazılar