Bakiye Bozdurma forum to ininal

Üyelik Yaşı
7 Ay
Ödül
41
Forumdan 42 atıp ininalden dönüş yapacaklar komisyonuyla birlikte bana dönebilir mi? 40 yoksa en az 10 tl bozum yapmam lazım

Üyelik Yaşı
1 Hafta
Bakiye
0,00 TL
Ödül
19
Valla bende sorun var heralde ininal alacağınızı anladim ama nasil bana atacağınizi anlamadim anlayan arkadas bana izah ederse yardimci olmaya çalışayım

Pold

Banlı Üye

Üyelik Yaşı
3 Ay
Ödül
56
Valla bende sorun var heralde ininal alacağınızı anladim ama nasil bana atacağınizi anlamadim anlayan arkadas bana izah ederse yardimci olmaya çalışayım
Foruma tr.link api kodunu bağlarsan orda ki bakiye forumda da gözukur yani arkadaş ben forumdan 42 TL göndereyim siz bana ininaldan 40TL gönderin 2TL de komisyon olsun size diyor

Üyelik Yaşı
7 Ay
Ödül
41
bu sitede üstteki menüden tr.link hesabınıza e-posta yoluyla para gönderilebiliyor ben burdan parayı atacağım tr.link hesabınıza siz de bana ininalden döneceksiniz e-posta tr.link hesap e-postanız

Üyelik Yaşı
1 Hafta
Bakiye
0,00 TL
Ödül
19
Anlaşıldı ben yeni üye olunca konuya cahil kalmisim kusura bakmayin. Iyi geceler dilerim.

tapir

Dijital Pazarlama Uzmanı
Gold Üye

Üyelik Yaşı
3 Ay
Bakiye
1.831,29 TL
Ödül
61

Üyelik Yaşı
1 Hafta
Bakiye
0,00 TL
Ödül
19
Bibors Borsa, Döviz ve Kripto para hakkında her şey.