Galatasaray'ın Logosu Çalıntı mı?

Zons

𝙎𝙤𝙘𝙞𝙖𝙡 𝙈𝙚𝙙𝙞𝙖 𝙀𝙭𝙥𝙚𝙧𝙩
Paylaşım Ekibi

Üyelik Yaşı
5 Ay
Ödül
156
Hocam forum da gözüme çok battı, yanlış anlama ama saçma sapan haberleri veya gönderiler oluşturup hem forumu kirletiyorsun hem ticaret yapanlara bi nevi zarar veriyorsun. Tabi haber vs. Paylaşıyorsun hoşuna gidiyor, yapma da diyemem, güzel paylaşımların da var ama işte gereksiz, saçma sapan gönderileri azaltmanı isterim, kısaca gereksiz konuları ve paylaşımları azaltırsan iyi olur.

Ben sana fikir veriyorum, ne yöneticiyim, ne adminim. Sana kalmış birşey ama yaparsan iyi olur açıkcası, inşAllah anlaşılmıştır, iyi forumlar.

Üyelik Yaşı
4 Ay
Bakiye
37,48 TL
Ödül
161
Hocam forum da gözüme çok battı, yanlış anlama ama saçma sapan haberleri veya gönderiler oluşturup hem forumu kirletiyorsun hem ticaret yapanlara bi nevi zarar veriyorsun. Tabi haber vs. Paylaşıyorsun hoşuna gidiyor, kısaca gereksiz konuları ve paylaşımları azaltırsan iyi olur.

Ben sana fikir veriyorum, ne yöneticiyim, ne adminim. Sana kalmış birşey ama yaparsan iyi olur açıkcası, inşAllah anlaşılmıştır, iyi forumlar.
Hocam rahatsızsan yöneticilere bildirebilirsin burada isteyen istediği şekilde konu açabilir. (forum kuralları içinde)

Zons

𝙎𝙤𝙘𝙞𝙖𝙡 𝙈𝙚𝙙𝙞𝙖 𝙀𝙭𝙥𝙚𝙧𝙩
Paylaşım Ekibi

Üyelik Yaşı
5 Ay
Ödül
156
Hocam rahatsızsan yöneticilere bildirebilirsin burada isteyen istediği şekilde konu açabilir. (forum kuralları içinde)
Forum kurallarını biliyoruz, Bana mı öğretiyorsun hocam ?
4 ay.

Zons

𝙎𝙤𝙘𝙞𝙖𝙡 𝙈𝙚𝙙𝙞𝙖 𝙀𝙭𝙥𝙚𝙧𝙩
Paylaşım Ekibi

Üyelik Yaşı
5 Ay
Ödül
156
Hocam forum kurallarını ihlal etmediği sürece istediği gibi konu açabilir diyorum. Eğer arkadaştan rahatsız olduysanız yetkili kişilere rahatsızlığını bildirebilirsin.
Dikkatli okursan, sadece "fikir veriyorum" bi nevi tavsiye, rahatsız değilim ama azaltmasını söyledim.

Yapıp, yapmaması ona kalmış birşey.

En önemlisi ben adamla konuşuyorum ? Açıkcası senin atlaman da hoş değil.

tapir

Banlı Üye

Üyelik Yaşı
1 Hafta
Bakiye
447,19 TL
Ödül
31
1 günlük üyeyiz diye tüm forum düşman oldu vay arkadaş.

Dikkatli okursan, sadece "fikir veriyorum" bi nevi tavsiye, rahatsız değilim ama azaltmasını söyledim.

Yapıp, yapmaması ona kalmış birşey.

En önemlisi ben adamla konuşuyorum ? Açıkcası senin atlaman da hoş değil.
Tavsiyene ihtiyacım yok. Konumdan rahatsız olduysan reportla geç yazmana gerek yok.

Son Eklenenler Yazılar