GoNotes.me | Metin-Dosya Paylaşma Ve Okunduktan Sonra Yok Olan Şifreli Notlar

Üyelik Yaşı
7 Ay
Ödül
24

Merhaba arkadaşlar yeni projem/sitem olan GoNotes.me'den bahsetmek istiyorum biraz. Sistemden güvenli şekilde notlar oluşturup bunu arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz, oluşturduğunuz notların otomatik olarak silinmesini sağlayabilirsiniz
örneğin okunduktan sonra yok olan ya da 3 Saat-24 Saat gibi süreler belirleyip vakti gelince otomatik yok olan veya hiç silinmeyen notlar oluşturabilirsiniz.
İsterseniz mail adresinizi girip notunuz okununca size mail gönderilmesini sağlayabilirsiniz.
Ya da isterseniz dosya yükleyip bu dosyaları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
Notlarınıza şifre koyarak güvenli bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Siteye Git

Üyelik Yaşı
9 Ay
Ödül
61
Güzel sistemmiş tasarımı da güzel okunduktan sonra silinmesi vs ,okuma sınırıda ekleyebilirsin mesela spotify hesabı paylaşcam forumda ama ilk 10 kişi okusun istiyorum 10 tekil hitten sonra siliniyor şeklinde

Üyelik Yaşı
7 Ay
Ödül
24
Güzel sistemmiş tasarımı da güzel okunduktan sonra silinmesi vs ,okuma sınırıda ekleyebilirsin mesela spotify hesabı paylaşcam forumda ama ilk 10 kişi okusun istiyorum 10 tekil hitten sonra siliniyor şeklinde
Öneri için teşekkür ederim uygun bir zamanda ekleyeceğim inşallah güzel öneri

Gayet iyi notes.io'ya alternatif kullanacağım.
Sağolun, bende orayı kullanıyordum normalde ama sadece düz metin paylaşılabiliyordu bende kendi sistemimi yapayım dedim hem dosya, hem HTML metinler vs. de paylaşılabiliyor inşallah işinize yarar

kasimpasali053

Banlı Üye

Üyelik Yaşı
9 Ay
Bakiye
0,00 TL
Ödül
61
Çok teşekkür ederim kardeşim.
Eline sağlık, hemen kullanmaya başlıyorum. :)

Üyelik Yaşı
8 Ay
Bakiye
2,99 TL
Ödül
61
Öneri sunmak istiyorum, notes.php kısmında not başlığı,okunma sayısı gibi bilgiler görünmekte. not linki de gözükse harika olur.
Ayrıca şifre değiştirme yeri vs. eklenmeli.
Tüm tek haneli linkleri kaptım bu arada :D

Üyelik Yaşı
7 Ay
Ödül
24
Öneri sunmak istiyorum, notes.php kısmında not başlığı,okunma sayısı gibi bilgiler görünmekte. not linki de gözükse harika olur.
Ayrıca şifre değiştirme yeri vs. eklenmeli.
Tüm tek haneli linkleri kaptım bu arada :D
Güzel öneri aslında not başlığı kullanılsın diye sadece onu eklemiştim ama linkte eklerim inşallah. Fark ettim bi anda hepsi gitmiş :)

Üyelik Yaşı
7 Ay
Ödül
19
güzel olmuş çok fonksiyonel (y)

Üyelik Yaşı
7 Ay
Ödül
24
Son düzenleme:
Bibors Borsa, Döviz ve Kripto para hakkında her şey.