GÜNDE +500 TIK ALMAK

Üyelik Yaşı
2 Hafta
Ödül
9
Merhaba arkadaşlar hepinize bol kazançlar konudada belirttiğim gibi bugün sizlere günde +500 tık alma yöntemlerimden birtanesini göstereceğim taktik basit arkadaşlar öncelikle tr.link de +18 kategoriyi seçiyoruz ve sonra herhangi bir siteyi kısaltıyoruz (örn. google) gibi sonrasında ise instagramda bir fake hesap açarak instagramın +18 kitleli ve büyük sayfalarını takip ediyoruz...
Sonrasında ise bu sayfaların postlarının altına yorum olarak ( Linki burada tr.link/xxx) gibi yazıyoruz ve insanlar %90 giriyor ben sayfalarım kapandığında denedim ve uğraşıldığında 800-900 bile aldığım oldu sadece azimle yapmaya devam edin ilk haftalarda olmayınca pes edecekseniz girmemenizi öneririm

SİZDE KENDİ FİKİRLERİNİZİ YAZARSANIZ SEVİNİRİM VE BEĞENİRSENİZ ÇOK FARKLI TAKTİKLER GELECEKTİR HEPİNİZE BOL KAZANÇLAR
merhabalar, +18 olmayan bir kazanç yöntemi yok mu? benim trlink üye oldum twitterden paylaşım yaptım sitemin linkini kısalttım es..*c*ort sitesine yönlendirdi, bu yüzden ayrılmak zorunda kaldım. yoksa 50 k 40 k 30 k 22 k gibi 8-9 hesabım var % 100 organik 8-9 yaşında

Bibors Borsa, Döviz ve Kripto para hakkında her şey.