Her zaman bi umut vardır. (Nasıl çok para kazanılır.)

Üyelik Yaşı
1 Yıl 3 Saat
Bakiye
0,00 TL
Ödül
61
Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı ramazanlar , beni az çok tanıyan bilir instagram,telegram ile ilgileniyorum 2. Plan olarakta link kısaltıyorum nasıl aylık 100tl den günlük 300-500tl lere çıktığımı anlatmak istiyorum belki bi kaç arkadaşımıza yardımcı olmuş oluruz. İlk link kısaltma sayfam okul harçlıklarımı biriktirip 100tl ye 6.5k aldığım bi sayfa ile başladı 2 ay kadar kullanabildim hiç bilgim olmadığı için sayfam 2. ayında kapandı maalesef kapandığında bunalıma girmiştim çünkü gelen paranın tamamını kendime harcamıştım (çok büyük salaklıktır.) elimde sadece 30tl trlink bakiyem vardı @Cavs ın kitini alarak twitter a da girmiş bulunduk ve bu benim dönüm noktam oldu twitter da link kısaltmak yerine fake kadın hesabı kasıp kasıp satmaya başladım ve 4-5 hesap kasıp sattım daha sonra gelen para ile instagram link sayfası açıp kasmaya başladım güzel afişlerle kastıktan sonra gelen parayı biriktirip kesinlikle kendime harcamayı bıraktım ! Yeni link sayfası aldım daha sonra ordan kazandıklarımıda biriktirip yeni sayfa aldım derken 8 hesaba kadar çıktığı oldu tabi hepsiyle ilgilenemediğim için 5 tanesini sonradan satıp büyük +18 mizah sayfası aldım büyük hesabımı aldıktan sonra telegram tabi ozamanlar max. abone sayısı 15bin kimse yok telegramda ufaktan bizde girmeye başladık ve piyasa hareketlendi 20tl ye K kasımı yaptırdığımı biliyorum piyasası o kadar kötüydü tabi sonradan biz büyümeye başlayınca herkes girmeye başladı benim total kitlem 100bin üstüne çıktığında günlük 15-20$ kazanıyordum ve bu para oldukça iyi bi para K kasımı ve link kısaltma derken aylık kazancım 5bin in üstüne çıktı daha sonra kanallarımın hepsini satıp kendime yeni bir kanal kasmaya karar verdim ve 20 gün gibi kısa bi sürede 100bin-54bin-50-bin-60bin Kanallar kastım ve küçük olanları kasıp satıyordum çünkü büyük kanalı kasmak için sermaye lazımdı bu süreçte ilk sayfamdan beri kendime hiç para harcamamıştım telegrama da bi süre ara vermek istediğim için herşeyimi satıp instagramda geçtim ramazan bitişinde tekrardan telegramda +100k kanallar kasmayı planlıyoruz hayırlısı olsun. Bunu buraya kadar okuyan herkese teşekkür ederim elinizdeki paranın 10/10 unu reklama ve işinizi büyütmeye harcayın emin olun pişman olmazsınız :)

Bu arada uzun süredir forumda aktif değildim tekrardan merhaba.

Üyelik Yaşı
11 Ay 5 Gün
Ödül
53
Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı ramazdanlar , beni az çok tanıyan bilir instagram,telegram ile ilgileniyorum 2. Plan olarakta link kısaltıyorum nasıl aylık 100tl den günlük 300-500tl lere çıktığımı anlatmak istiyorum belki bi kaç arkadaşımıza yardımcı olmuş oluruz. İlk link kısaltma sayfam okul harçlıklarımı biriktirip 100tl ye 6.5k aldığım bi sayfa ile başladı 2 ay kadar kullanabildim hiç bilgim olmadığı için sayfam 2. ayında kapandı maalesef kapandığında bunalıma girmiştim çünkü gelen paranın tamamını kendime harcamıştım (çok büyük salaklıktır.) elimde sadece 30tl trlink bakiyem vardı @Cavs ın kitini alarak twitter a da girmiş bulunduk ve bu benim dönüm noktam oldu twitter da link kısaltmak yerine fake kadın hesabı kasıp kasıp satmaya başladım ve 4-5 hesap kasıp sattım daha sonra gelen para ile instagram link sayfası açıp kasmaya başladım güzel afişlerle kastıktan sonra gelen parayı biriktirip kesinlikle kendime harcamayı bıraktım ! Yeni link sayfası aldım daha sonra ordan kazandıklarımıda biriktirip yeni sayfa aldım derken 8 hesaba kadar çıktığı oldu tabi hepsiyle ilgilenemediğim için 5 tanesini sonradan satıp büyük +18 mizah sayfası aldım büyük hesabımı aldıktan sonra telegram tabi ozamanlar max. abone sayısı 15bin kimse yok telegramda ufaktan bizde girmeye başladık ve piyasa hareketlendi 20tl ye K kasımı yaptırdığımı biliyorum piyasası o kadar kötüydü tabi sonradan biz büyümeye başlayınca herkes girmeye başladı benim total kitlem 100bin üstüne çıktığında günlük 15-20$ kazanıyordum ve bu para oldukça iyi bi para K kasımı ve link kısaltma derken aylık kazancım 5bin in üstüne çıktı daha sonra kanallarımın hepsini satıp kendime yeni bir kanal kasmaya karar verdim ve 20 gün gibi kısa bi sürede 100bin-54bin-50-bin-60bin Kanallar kastım ve küçük olanları kasıp satıyordum çünkü büyük kanalı kasmak için sermaye lazımdı bu süreçte ilk sayfamdan beri kendime hiç para harcamamıştım telegrama da bi süre ara vermek istediğim için herşeyimi satıp instagramda geçtim ramazan bitişinde tekrardan telegramda +100k kanallar kasmayı planlıyoruz hayırlısı olsun. Bunu buraya kadar okuyan herkese teşekkür ederim elinizdeki paranın 10/10 unu reklama ve işinizi büyütmeye harcayın emin olun pişman olmazsınız :)

Bu arada uzun süredir forumda aktif değildim tekrardan merhaba.
Merhaba hoşgeldin :)

Üyelik Yaşı
1 Yıl 3 Saat
Bakiye
0,00 TL
Ödül
61

Kyrexiz

Dedim dedim inanmadınız.
Yönetici
Editör

Üyelik Yaşı
1 Yıl 1 Ay
Ödül
361
Konuyu baştan sona okudum kesinlikle katılıyorum Çağrı Taner'den örnek verelim herkes Facebook ile ilgilenirken o İnstagram kastı ama nasıl kastı 1 geldiyse onu reklama yatırdı kazandığını yatırdı kazandığını yatırdı derken şimdi paraya para demiyor.

Üyelik Yaşı
1 Yıl 3 Saat
Bakiye
0,00 TL
Ödül
61
Konuyu baştan sona okudum kesinlikle katılıyorum Çağrı Taner'den örnek verelim herkes Facebook ile ilgilenirken o İnstagram kastı ama nasıl kastı 1 geldiyse onu reklama yatırdı kazandığını yatırdı kazandığını yatırdı derken şimdi paraya para demiyor.
1 Çekilişine 20-25bin tl ile sokuyor her hafta yapıyor reklamlar dışında ne kadar kazanıyor helal olsun