Herşeyi SINIRSIZ HOSTİNG aylık/4.5₺ (Cpanel desteği)

Üyelik Yaşı
2 Ay
Ödül
56
Disk Alanı: Limitsiz
Limitsiz Aylık Trafik
Limitsiz E-posta Hesabı
Limitsiz MySql Veri Tabanı
Limitsiz Subdomain
Ücretsiz SSL Sertifikası
Litespeed Server
Wordpress Litespeed Cache
İonCube Loader
Cpanel
Cloud Linux
Türkiye Lokasyon
Softaculous Hızlı Script Kurulumu
Çoklu PHP Sürümleri
CxS Exploit Scanner
Ddos Koruma
AYDA SADECE 4.5₺
Satış Adeti : Sınırsız

Üyelik Yaşı
2 Ay
Ödül
36
Bi ketçapla mayonez eksik Maşallah,ilkdefa böyle fiyata hosting hizmeti görüyorum. Yorumumu buraya yazdım çünkü ben bu aralar site açmayı planlıyordum hosting pahalıydı heryerde bu tam bana göre. İyicene düşündükten sonra size mesaj atacağım.

toukhy

Banlı Üye

Üyelik Yaşı
3 Ay
Ödül
161
Gördüğünüz gibi çoğu şey sizde sınırlı ama bende alan adı hariç herşey sınırsız :)
Benim bayiliğim olmasına rağmen bu şekilde alamıyorum hangi altyapı özelden bilgi verirmisiniz merak ettim benim kullandığım altyapıda sınırsız olarak hostingi sadece 70 liraya veriyorlar + .com domain hediyeli türkiye içi firma

Üyelik Yaşı
2 Ay
Ödül
56
Bi ketçapla mayonez eksik Maşallah,ilkdefa böyle fiyata hosting hizmeti görüyorum. Yorumumu buraya yazdım çünkü ben bu aralar site açmayı planlıyordum hosting pahalıydı heryerde bu tam bana göre. İyicene düşündükten sonra size mesaj atacağım.
Tabiki hocam, referanslarım gün içinde yorumlarını ekleyecektir :), siz aldanmayın piyasayı yükseltenler oluyor. Aldığım gibi veriyorum.

Benim bayiliğim olmasına rağmen bu şekilde alamıyorum hangi altyapı özelden bilgi verirmisiniz merak ettim benim kullandığım altyapıda sınırsız olarak hostingi sadece 70 liraya veriyorlar + .com domain hediyeli türkiye içi firma
Hocam Türkiye'de 11 yıldır aktif olan bir firma ile anlaşmamız var. Devamlı müşteri olduğumuz için bize özel fiyat ve program çıkartmaktadırlar. Piyasada her türlü firmaya/kişisel kişilere şans vermenizi rica ediyorum. Özelden mail adresinizi ve alan adınızı iletirseniz görüşlerinizi değiştirecek hizmetimizi sunmak isterim :)