Hosting Şirketleri Kategori Kuralları (Vergi Levhası Zorunluluğu)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enginozturk

Geliyorum..
Yönetici
Moderator

Üyelik Yaşı
10 Ay
Mesajlar
711
Tepki Puanı
769
Ödül
161
Konum
Eskişehir
Virgul.NET internet sitesi üzerinde her türlü Sunucu, Hosting, Dedicated, Oyun Sunucusu vb. hizmetlerle ilgili tüm satışlarda "Vergi Levhası" şartı getirilmiştir. İlgili şartın getirilmesi ardında yatan temel neden ise alıcıların ilerleyen süreçte sorunlar yaşamasının önüne geçmek, faturalı bir hizmet alarak yaşamış oldukları herhangi bir olumsuz senaryo halinde hakkını savunabilmesini sağlayabilmektir. Bu nedenle "Hosting Şirketleri" ve bahsi geçen hizmetlerle ilgili kategorilerde açılacak tüm satış konularında "Vergi Levhası" bilgilerinin konuya eklenmesi zorunludur.

Ek 1; sahte bilgiler giren kişiler forumdan uzaklaştırma alacaktır. Mevcut konusu bulunan kullanıcıların konularına "Vergi Levhası" eklemesi için 2019 Eylül ayının sonuna kadar süre tanınacaktır, sonrasında konular silinecektir. Bu süreçte Vergi Levhası bulunmayan kişiler işlemlerini hızlandırarak gerekli başvurularını gerçekleştirebilir.

Ek 2; sponsorluk hizmetleri ile ilgili konularda bu kural kapsamında değerlendirilecektir.

NOT: Konuya ekleyeceğiniz Vergi Levhası içerisinde "Bilişim" ibaresi yer almalıdır. Farklı sektörlere ait vergi levhası ile hosting vb. hizmetlerin satışı yapılamaz.

Saygılar.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
Bibors Borsa, Döviz ve Kripto para hakkında her şey.