Hueman Ücretsiz WordPress Teması (En Çok Tercih Edilen)

enginozturk

Geliyorum..
Yönetici
Moderator

Üyelik Yaşı
7 Ay
Ödül
161
Dünya genelinde 70 bini aşkın internet sitesinde aktif bir şekilde kullanılan ve aktif bir şekilde güncelleme alarak geliştirilmeye devam edilen Hueman temasından haberiniz var mı? Alternatif temalara oranla çok daha gelişmiş özellikler sunmasının yanı sıra SEO açısından neredeyse kusursuza yakın memnuniyet sunacak kadar başarılı kodlanmış diyebilirim.
2516

demo.png
2509

enginozturk

Geliyorum..
Yönetici
Moderator

Üyelik Yaşı
7 Ay
Ödül
161
göz yorucu bir tema yada bana öyle geliyor ana sayfada aynı anda çok fazla makale var. Haber / teknoloji siteleri için uygun
Oldukça esnek ve hemen hemen her alanını yönetebileceğiniz bir tema. Başta karışık geliyor fakat kullanınca özellikleri çoğu premium temada bile olmadığını görüyorsunuz :) Yerleşik SEO sistemi bile var harici SEO eklentilerine ihtiyaç duymadan detaylı çalışma dahi yapılabiliyor sayfaya özel.

Üyelik Yaşı
7 Ay
Ödül
41
Temanın GTmetrix puanı müthiş zaten: https://gtmetrix.com/reports/wp-themes.com/piLxmxTV
Tabii yüklediğiniz fotoğrafları ve kullandığınız js, css'leri optimize etmelisiniz.

göz yorucu bir tema yada bana öyle geliyor ana sayfada aynı anda çok fazla makale var. Haber / teknoloji siteleri için uygun
Temanın tasarımı sadece site sahibi için önemlidir hocam. Ziyaretçi için tek kriter aradığını bulmak, fonksiyon varsa kolayca ulaşmak. SEO puanı yüksekse gerisini boşverin. :)

enginozturk

Geliyorum..
Yönetici
Moderator

Üyelik Yaşı
7 Ay
Ödül
161
"Recommended" sol taraftaki bölüm olmasa gerçekten çok hoş bir tema kullanışlı yani.
Önceki mesajda da belirttiğim o alanlar tamamen dinamik kaldırılabiliyor ya da farklı şeyler konulabiliyor :)
Temanın GTmetrix puanı müthiş zaten: https://gtmetrix.com/reports/wp-themes.com/piLxmxTV
Tabii yüklediğiniz fotoğrafları ve kullandığınız js, css'leri optimize etmelisiniz.

Temanın tasarımı sadece site sahibi için önemlidir hocam. Ziyaretçi için tek kriter aradığını bulmak, fonksiyon varsa kolayca ulaşmak. SEO puanı yüksekse gerisini boşverin. :)
Kesinlikle katılıyorum ücretsiz olarak sunulan muhtemelen en başarılı tema yıllardır takip ediyorum devamlı güncelleme geliyor bir şeyler ekleniyor, bir şeyler optimize ediliyor hiç boş durmuyor geliştiren ekip helal olsun :)

Cmd

Üyelik Yaşı
5 Ay
Ödül
24
Kendi sitemde kullanıyorum, ücretsiz temalar arasında en beğendiğim temalardan biri

Bibors Borsa, Döviz ve Kripto para hakkında her şey.