[İlk 3 Kişiye 20₺] Twitter'da Maç Paylaşımı Yaparak Para Kazanmak - 2 Kat Daha Fazla Para Kazandıran Taktik!

Zons

𝑆𝑜𝑐𝑖𝑎𝑙 𝑀𝑒𝑑𝑖𝑎 𝐸𝑥𝑝𝑒𝑟𝑡 ❄
Yönetici
Editör

Üyelik Yaşı
7 Ay
Ödül
356
Uzun süredir üzerinde çalıştığım: Geliştirilmiş ve 2 Kat daha fazla kazandıran ''Geliştirilmiş Twitter Maç Taktiği'' bugün %100 oranla tamamlanmıştır, Taktiği satın alanlar zaten 2 kat daha fazla kazandırdığını göreceklerdir. Ayrıca Bu taktik genel içerik olduğu için, TRLink CPM oranınızı ikiye katlıyor..

Maç Paylaşımı Yaparak Para Kazanma! - 2 Kat Daha Fazla Kazandıran
Geliştirilmiş Maç Paylaşım Taktiği!

6814

Neden bu taktiği alayım, bana faydası ne olacak?

- Sadece 1 Kere paylaşım yaparak çok paralar kazanacaksınız
- Hangi hastagleri kullanırsam daha çok tıklama alırım.
- Twitter'da daha fazla kazanmak için ne yapmalıyım (X2)
- Biliyorsunuz twitter'da paylaşım yapdığınız zaman bugün hit gelirse yarın da gelmeye devam ediyor.
- +18 filan uğraşmayacaksınız ve böylece yapdığınız işden zevk alacaksınız zevk
- 2 KAT Fazla kazandırmaya yönelik ayarlandı.
- TRLink genel kategoriye uygundur, o yüzden CPM oranınız fazla olacaktır.
- TRLink +5 CPM açarsanız, kazançlarınız daha da tavan yapacak.
- Diğer satış konularımda da, olduğu gibi, bundada 7/24 destek veriyorum..
- Takıldığınız veya yapamadığınız yer olursa her türlü 7/24 destek vermeye çalışıyorum.
- Taktik içerisinde ki bilgiler doğru yapıldığı zaman %100 kazanç sağlıyor!
- Twitter'da Paylaşımı Yaparken nelere dikkat etmeliyiz?
- Maç açıklaması ve görseli nasıl olmalı?
- Twitter Maç profil hesabı nasıl olmalı?
- Daha fazla tıklama almak için saat kaçta tweet atmalıyım.
- ve bunlar gibi, başka değerli bilgiler taktiğin içerisinde.
Şimdiden taktiği alan herkese bol kazançlar diliyorum..

Şuana kadar TRLink'den kazandiğim para.
Maç Taktiğin yararı çok :)

20191020_210804.jpg

Önemli maçlarda, ortalama gelir ;
20191020_210555.jpg

Fiyat:
Öğrenci arkadaşlara indirim vardır. Diğer arkadaşlar'da hiç çekinmeden indirim isteyebilirler. Elimden geldiği kadar herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.
Fiyat Listesi için lütfen PM veya WhatsApp üzerinden yazınız.

Whatsapp İletişim için: Tıklayabilirsiniz..

Taktiği Satın Alan Bazı Kişiler ;

Screenshot_20191005-221728.jpg

Galatasaray maçını paylaştım ve son durum bu 😆 on numara
Kiti aldım güzel yazılmış çizilmiş beğendim çokda iyi hit alıyor verdiği taktikle tavsiye ederim.
İyi forumlar.
Kiti Hazırlayan arkadaşa tekrar teşekkürler.. Sıfır hesapta maç başladıktan 10 dk sonra paylaşım yaptım 5k lık bir hesabımda RT yaptım ve sonuç ekte :) Maç heyecanıyla kiti zamanında ve tam anlamıyla uygulayamamış haliyle bu hit sağlandı..
7219
Kit alındı gerçekten başarılı bir kit istatistikleri ekliyecem paylaşıma başlayınca
Taktiği aldığımdan beri kazanıyorum, her türlü kazanç sağlıyor. Salı günüde real madrid galatasaray maçı var uçmaya hazırlanıyoruz
Benden taktik alanlardan Anlıklar gelmeye başladı. Aşağidaki fotoğraf üyelerden birisinin kazancı patlama var demiştim. Not: 30 dk da böyle olmuş
7301
Satın alındı beyler alın
bugunku maç ve son hali 😉😉😉
7304

almanızı ŞİDDETLE tavsiye ediyorum 🙏🙏
Kiti satın aldım kesinlikle almanızı tavsiye ederim fiyatta çok yardımcı oldu iyi kazançlar
Taktik alındı baştan sona kadar okudum bilmediğim çok şey var eline sağlık kazancı yarın eklerim kismetse
Taktik başarılı şekilde alınmıştır eğer harfi harfine uygularsanız kazanmama ihtimaliniz yok.
Maç paylaşımlarında iyi maç olsada kötü maç olsada kazanıyorsunuz taktik kiti içinde hangi saatlerde paylasacaginizdan kaç kat kazanacagınıza kadar yazıyor cok mükemmel bir kit olmuş parasını her türlü çıkarırsınız...
güvenilir ve hızlı bir şekilde aldım kiti bakalım bundan sonra kazanıyor muyuz kazanamıyor muyuz yazarım buraya :)
Ek kazanç sağlamak için güzel yöntem 👍

Son düzenleme:

Üyelik Yaşı
7 Ay
Ödül
41
+5 cpm direk reklama yönlendirmedir anladığım kadarıyla. Bunu da yapınca küfür yersin. Adamın biri maç linki için tıklıcak, sonra her hamgi bir reklam açılacak en sonda, maş falan bulamıcak. Sonuçta güzel güzel küfür edicek. Ama güzel taktik. Param olsa, alırdım.

Zons

𝑆𝑜𝑐𝑖𝑎𝑙 𝑀𝑒𝑑𝑖𝑎 𝐸𝑥𝑝𝑒𝑟𝑡 ❄
Yönetici
Editör

Üyelik Yaşı
7 Ay
Ödül
356
+5 cpm direk reklama yönlendirmedir anladığım kadarıyla. Bunu da yapınca küfür yersin. Adamın biri maç linki için tıklıcak, sonra her hamgi bir reklam açılacak en sonda, maş falan bulamıcak. Sonuçta güzel güzel küfür edicek. Ama güzel taktik. Param olsa, alırdım.
İnternetten maç yayınlarının linkini bularak doğru paylaşım yapabilirsin ve bu sayede takipçi de kazanırsın, zaten ben demiyorum ki, bunu yapın zorunlu. o tamamen taktiği alan kişilere bağlıdır. Sadece daha çok kazanmak isteyenler yapabilir. Çok takılacak bir olay değil açıkcası :)

Son düzenleme:

Zons

𝑆𝑜𝑐𝑖𝑎𝑙 𝑀𝑒𝑑𝑖𝑎 𝐸𝑥𝑝𝑒𝑟𝑡 ❄
Yönetici
Editör

Üyelik Yaşı
7 Ay
Ödül
356
Son düzenleme:

Üyelik Yaşı
7 Ay
Bakiye
2,16 TL
Ödül
41
Abim vericek param gerçekten yok ama eğer referans almayı düşünürsen inceleyip değerli yorumlarimı konu altında paylaşırım

Üyelik Yaşı
5 Ay
Bakiye
0,05 TL
Ödül
61
Ref benim kit gerçekten yararlı bence kaçırmayın derim sadece çeyreğini uygulayarak 100 tık aldıysam gerisini siz düşünün

Zons

𝑆𝑜𝑐𝑖𝑎𝑙 𝑀𝑒𝑑𝑖𝑎 𝐸𝑥𝑝𝑒𝑟𝑡 ❄
Yönetici
Editör

Üyelik Yaşı
7 Ay
Ödül
356
Abim vericek param gerçekten yok ama eğer referans almayı düşünürsen inceleyip değerli yorumlarimı konu altında paylaşırım
Erkancim sen azıcık da olsa benim konumu gördün free olan maç paylaşımı onu geliştirdim, 2 kat daha fazla kazandırıyor. ama gerçekten ref ihtiyac olsa alırım, fiyatta yardımcı olurum PM gelirsen :)

PM dönüş yapıldı.

Ref benim kit gerçekten yararlı bence kaçırmayın derim sadece çeyreğini uygulayarak 100 tık aldıysam gerisini siz düşünün
Teşekkür ederim dostum, bol kazançlar :)

Üyelik Yaşı
7 Ay
Bakiye
26,62 TL
Ödül
41
her maç için mi yoksa büyük maçlar için mi ?

Bibors Borsa, Döviz ve Kripto para hakkında her şey.