[İNDİRİM VAR] Efsane İnstagram Aktif Takipçi Kasma Taktik Kiti | Haftada en az 2-3k takipçi

Üyelik Yaşı
5 Ay
Ödül
61
Taktiğin içeriği nedir?
İnstagramda tamamen organik ve aktif şekilde sayfa geliştirilmesi anlatılıyor.

Taktikte neler anlatılıyor?
~ İnstagram Hesabı Düzenleme
~ İnstagramda Organik Takipçi Kasma
~ Yüksek Etkileşim Alma
~ Hangi Saatlerde Gönderi Paylaşılmalı

Taktik Kimlere Hitap Ediyor?
Taktik instagram sayfasını geliştirmeye çalışan herkese hitap ediyor. Mizah, bilgi, link sayfası farketmiyor.

Neden Bu Taktiği Almalıyım?
Sayfanızı geliştirmek ve organik takipçi kasmak istiyorsanız tam size göre bir taktik, verdiğiniz paranın kat ve kat hakkını çıkarırsınız.

Sorum Olduğunda Sorabilecek Miyim?
Müsait olduğum sürece 7/24 sorularınıza cevap veriyorum.

Fiyat : 15₺ 10₺
Ödeme : Papara

REFERANSLAR VE SATIN ALANLAR :
Taktiği inceleme fırsatı buldum gayet iyi anlatılmış her türden instagram kitlesi kısa bir sürede kasılabilir. Gayet başarılı bir kit.
Taktikte Nasıl keşfete düşeceğiniz kullanıcı adı profiliniz nasıl olucak hangi saatlerde paylaşım yapılacağı anlatılıyor fiyatına göre güzel tavsiye ederim
Kit fiyatına göre gayet güzel soru cevap şeklinde güzel bir şekilde anlatılmış kısa ve öz biçimde ancak bu kadar anlatılabilirdi (y)

Kiti inceledim ve uygulamaya geçeceğim kısa ve öz olmuş yani anlaşılabilir kısa sürede iyi takipçi kasılır.Çok başarılı bir kit olmuş (y)
Kiti satın aldım kısa ve öz şekilde anlatılmış yakın zamanda istatistkleri ekleyeceğim 👍
Kiti inceledim kısa ve öz bir şekilde anlatılmış. Özellikle hızlıca keşfete düşmek isteyenler alabilir :)
Ben Kiti Satın ALdım Bence Çok Başarılı Kastığnız Hesapları Satsanız Bile Çok Rahat Para Kazanırsınız Bu Arada Arkadaş Her Türlü Desteği Veriyor
Kendisinden kit satın alındı. Kısa ama öz bir anlatıma sahip. Organik takipçi kasmak için gerekli bilgileri anlatıyor. Kendisi istediğimiz zaman whatsapp üzerinden kendisine instagram hesabımızla ve kitle alakalı soru sorabileceğimizi de belirtti. Aklımız takıldıkça bol bol kapısını çalacağız ^^

Son düzenleme:

Üyelik Yaşı
9 Ay
Ödül
36
Taktiği inceleme fırsatı buldum gayet iyi anlatılmış her türden instagram kitlesi kısa bir sürede kasılabilir. Gayet başarılı bir kit.

Üyelik Yaşı
8 Ay
Ödül
34
Taktikte Nasıl keşfete düşeceğiniz kullanıcı adı profiliniz nasıl olucak hangi saatlerde paylaşım yapılacağı anlatılıyor fiyatına göre güzel tavsiye ederim

Üyelik Yaşı
5 Ay
Ödül
61
Son düzenleme:

Üyelik Yaşı
8 Ay
Ödül
33
Kit fiyatına göre gayet güzel soru cevap şeklinde güzel bir şekilde anlatılmış kısa ve öz biçimde ancak bu kadar anlatılabilirdi (y)

Bibors Borsa, Döviz ve Kripto para hakkında her şey.