ininal kart kart numaramız bilinirse ne olur

Üyelik Yaşı
1 Ay 2 Haf.
Ödül
33
merhabalar birisi bana para gönderecek fakat ksrt numaramı istiyor. atm den gönderecekmis veirrsem bşr sıkıntı olur mu ?hani bilgileirme erişebilir mi

Üyelik Yaşı
1 Yıl 1 Ay
Ödül
56
merhabalar birisi bana para gönderecek fakat ksrt numaramı istiyor. atm den gönderecekmis veirrsem bşr sıkıntı olur mu ?hani bilgileirme erişebilir mi
Hocam içinizi rahatlatmak için sanal karta yükleme yapsın sonra 1 tl karşılığında asıl kartınıza gönderebilirsiniz.

Üyelik Yaşı
1 Ay 2 Haf.
Ödül
33
Kart numaranız ile ATM üzerinden gönderim yapamaz ininal için.Barkod numaranızı verirsiniz şok marketler üzerinden gönderim yapabilir veya PTT.
anladım. peki fiş falan verirlerse benim bilgilerim çıkıyor mu ? ad soyad fln veya herhangi bir bilgimi öğrenebilir mi

Üyelik Yaşı
1 Yıl 1 Ay
Ödül
56
Havale ve EFT ile ininal Kart’ıma nasıl bakiye yüklerim?

Yükleme yapmadan önce dikkat edilecek konular:
  • ininal Cüzdan üzerinden yüklenebilir tutarını kontrol etmelisin. Yüklemek istediğin tutar, aylık yükleme tutarının üzerinde ise yükleme işlemi başarısız olacak ve paran iade edilecektir.
  • Başarısız yükleme işlemi hafta içi gerçekleşmiş ise; ertesi gün, hafta sonu ya da resmi tatillerde yapıldı ise takip eden haftanın ilk iş günü sonunda hesabına iade edilecektir.
Yükleme için izlenecek adımlar:
  • Çalıştığın bankanın mobil uygulamasına veya internet şubesine giriş yap.
Akbank ya da Garanti hesabın varsa havale ile işlem yapmalısın;
  • Akbank için IBAN numarası alanına: TR 36 0004 6007 8988 8000 0693 61 yazılmalı ve açıklama alanına yalnızca aktif kullandığın sanal ya da fiziksel kartının arkasındaki 13 haneli barkod numarasını aralarında boşluk bırakmadan girerek işlemi tamamla.
  • Garanti için IBAN numarası alanına: TR 83 0006 2000 1190 0006 2940 29 yazılmalı ve açıklama alanına yalnızca aktif kullandığın sanal ya da fiziksel kartının arkasındaki 13 haneli barkod numarasını aralarında boşluk bırakmadan girerek işlemi tamamla.
  • Alıcı Adı olarak da İninal Ödeme Ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. yazılmalı
Diğer bankalarda hesapların varsa EFT ile para transferi menüsüne gir;
  • IBAN numarası alanına: TR 36 0004 6007 8988 8000 0693 61 ve açıklama alanına yalnızca aktif kullandığın sanal ya da fiziksel kartının arkasındaki 13 haneli barkod numarasını aralarında boşluk bırakmadan girerek işlemi tamamla.
  • EFT için (Akbank ya da Garanti ‘den başka bir bankadan gönderim yapıyorsan) alıcı ismine İNİNAL ÖDEME VE ELEKTRONİK PARA HİZMETLERİ A.Ş. yazmalısın.
  • 15 dk. içerisinde bakiye kartına yüklenecektir.
  • Alıcı : İninal Ödeme Ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. IBAN : TR 36 0004 6007 8988 8000 0693 61 Açıklama: Kartının arkasındaki 13 haneli barkod numarası
https://www.ininal.com/sikca-sorulan-sorular-sss