Instagram Hesabınız için çok uygun fiyata tasarım yapabilirim.

emirpng

Silver Üye

Üyelik Yaşı
2 Hafta
Ödül
31
Referans alımları tekrardan aktiftir!

Alınacak Referans Sayıları;

Logo: 4/4
Hikaye Tasarımı: 2/3

Referans olmak isteyenlerin PM olarak isteklerini belirtmesi yeterlidir.

8155

Uygun fiyata güzel logolar yapıyor. Öneririm.
Arkadas isinin hakkını veriyor, almanızı tavsiye ederim
Story İçin ref alındı ve çok güzel bir tasarım elime ulaştı. Gayet memnun kaldım üşenmeden alabilirsiniz. İyi Satışlar.
Referans oldum instagram logo için tam istediğim gibi dört dörtlük muazzam bir logo çıkarmış ellerine sağlık. Gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. İşini bilen biri. Tekrardan teşekkür ederim.
Referans oldum beklediğimin üstünde güzel bir logo yapmış. sizde logo alıp daha çok dikkat çekebilirsiniz
Logo alınmıştır. Olabildiğince hızlı ve istediğiniz şekilde logoyu yapıp teslim ediyor. Fiyatına göre çok iyi yapıyor tavsiye ederim almanızı. :)
Referans oldum işinde baya iyi alacak arkadaşların aklında soru işareti kalmasın gönül rahatlığı ile güzel işler çıkartır sizin için
Logo yaptırılmıştır. kendisi 5 tlye on numara insta profil fotoğrafı yaptı bana. tekrardan teşekkürlerimi iletiyorum

Fiyat ucuzluğu 9/10
Hız 9/10
Tasarım 8/10
İletişim 9/10

Son düzenleme:

ststudios

Banlı Üye

Üyelik Yaşı
3 Ay
Ödül
36
Hocam hayırlı satışlar, resimlerin instagramda çoğu kısmı görünmeyebilir oval bir şekilde hazırlarsaniz daha iyi olacaktır

emirpng

Silver Üye

Üyelik Yaşı
2 Hafta
Ödül
31
Hocam hayırlı satışlar, resimlerin instagramda çoğu kısmı görünmeyebilir oval bir şekilde hazırlarsaniz daha iyi olacaktır
Hocam örnek olarak hazırladım, isteyen kişiye uygun olarak tasarlayacağım. Teşekkürler.

Not: Görsellerde düzenleme yapılmıştır, istekleriniz instagram profil fotoğrafı çözünürlüğünde yapılacaktır.

Son düzenleme:
Bibors Borsa, Döviz ve Kripto para hakkında her şey.