instagram Takipçi alınacak

Üyelik Yaşı
7 Ay
Bakiye
8,12 TL
Ödül
61

Max 10k'ya kadar bi takipçi alımı yapacağım.
Fiyatlarınızı post'a yorum olarak atınız.
Beğenirsem pm üzerinden geri dönüş sağlarım.​

Son düzenleme:

Üyelik Yaşı
8 Ay
Bakiye
0,01 TL
Ödül
41
fiyatlar pahalı hocam mastersmm.ml'de 15k 30 20 tl ye denk geliyor burda 50 60'a falan denk gelir.
15 k 20/30 tl mi😂 eğer .ml domaini gönderebiliyorsa yükleyin şuan minimum 10 k benim sağladığım 150 tl eğer 30/ tl ye bulduysanız alın 😂

31[F2] Instagram Takipçi [MAX 15K] ☾☆ [%100 TÜRK] [HIZLI]2.00
Bu servisin çalışması imkansız 😊 deneyin görün

Hatta o sitedeki hiç bir servis şuan güncel değil ve çalışmaz.

Üyelik Yaşı
7 Ay
Bakiye
8,12 TL
Ödül
61
61K hesap var 150TL
hesap mı arıyorum dedim ben ?

15 k 20/30 tl mi😂 eğer .ml domaini gönderebiliyorsa yükleyin şuan minimum 10 k benim sağladığım 150 tl eğer 30/ tl ye bulduysanız alın 😂

31[F2] Instagram Takipçi [MAX 15K] ☾☆ [%100 TÜRK] [HIZLI]2.00
Bu servisin çalışması imkansız 😊 deneyin görün

Hatta o sitedeki hiç bir servis şuan güncel değil ve çalışmaz.
site tanıdık tarafından satıldı ve emin olun çalışıyor :)

Üyelik Yaşı
8 Ay
Bakiye
0,01 TL
Ödül
41
hesap mı arıyorum dedim ben ?

site tanıdık tarafından satıldı ve emin olun çalışıyor :)
Her şeyine varım ki o takipçi servislerinin hiç biri çalışmıyor. İsterseniz birlikte ödeme ekleyelim eğer çalışırsa ben 20 k takipçi hediye edeyim eğer çalışmazsa siz bana 5 k hediye edin 😊 şuan takipçi ve piyasadan hiç bir haberiniz yok .ml domaini olan bir sitede olan ve çalışmayan servislere güveniyorsun 😂 koskoca smm sektörü .ml domaini olan bit sitede ve ücretsiz her yerde dağıtılan warez scripten ucuz kimse satmıyor 😂😂😂 çünkü adan profesyonel ve en ucuz servisleri o sağlıyor. Şartımda varım isterseniz deneyelim

Üyelik Yaşı
7 Ay
Bakiye
8,12 TL
Ödül
61
Her şeyine varım ki o takipçi servislerinin hiç biri çalışmıyor. İsterseniz birlikte ödeme ekleyelim eğer çalışırsa ben 20 k takipçi hediye edeyim eğer çalışmazsa siz bana 5 k hediye edin 😊 şuan takipçi ve piyasadan hiç bir haberiniz yok .ml domaini olan bir sitede olan ve çalışmayan servislere güveniyorsun 😂 koskoca smm sektörü .ml domaini olan bit sitede ve ücretsiz her yerde dağıtılan warez scripten ucuz kimse satmıyor 😂😂😂 çünkü adan profesyonel ve en ucuz servisleri o sağlıyor. Şartımda varım isterseniz deneyelim
6264

Bibors Borsa, Döviz ve Kripto para hakkında her şey.