İnstegram fake hesabın 2 3 Saat durması için ne yapabilirim?

Üyelik Yaşı
5 Ay
Ödül
19
İstegramda açtığım fake hesap en fazla 10 dk dayanıyor ve kapanıyor. Bu gün 2 saat durdu 2 saatte 6 Tl Kazandım hep böyle 1 2 saat dursa çok güzel olur ama 10 dk olmadan kapanıyor hesap Instegramdan Anlayan arkadaşlara Lütfen Yardımcı Olurmusunuz?

Üyelik Yaşı
5 Ay
Ödül
61
Bot polis leri engelle yorumların altında etiketleyenleri engelle açık bir şey paylaşma yorumlara postlara vs küfür içerikli şeyler yazma

Zons

𝙎𝙤𝙘𝙞𝙖𝙡 𝙈𝙚𝙙𝙞𝙖 𝙀𝙭𝙥𝙚𝙧𝙩
Paylaşım Ekibi

Üyelik Yaşı
6 Ay
Ödül
156
2-3 saat duruyorsa bile dua etmen lazım, yorumlarda: hikayemde şu var, yok bu var ile kesin tıklama kasıyorsun. Yani normal kapanması 🌝

Ayrıca böyle yaparak garanti kazanç sağlayamazsın. Bu kadar uğraşıp, kitle yapanlar boşa mı yapıyor? 🌝

Demem o ki, öyle yapıyorsan yol erkenken bırakmanı dilerim. Çünkü daha kötü sebepler ortaya çıkıyor.

Üyelik Yaşı
5 Ay
Ödül
19
Aynen çok yorum yapıyorum
Çok yorum yapıyorsan spamdan her türlü kapanır.
2-3 saat duruyorsa bile dua etmen lazım, yorumlarda: hikayemde şu var, yok bu var ile kesin tıklama kasıyorsun. Yani normal kapanması 🌝

Ayrıca böyle yaparak garanti kazanç sağlayamazsın. Bu kadar uğraşıp, kitle yapanlar boşa mı yapıyor? 🌝
Aynen abe Haklısında hep 2 3 saat durmuyorki bu gün şansım yaver gitti kitle yapmak içinde uğraşiyom :)

Üyelik Yaşı
5 Ay
Ödül
61

Demem o ki, öyle yapıyorsan yol erkenken bırakmanı dilerim. Çünkü daha kötü sebepler ortaya çıkıyor.
Ben sağlam hesap bulunca yapıyorum ama bi gündede rahat 40 50 tl kaldırıyorum

Üyelik Yaşı
5 Ay
Ödül
19

Ne gibi kötü sebebler abe ?

Zons

𝙎𝙤𝙘𝙞𝙖𝙡 𝙈𝙚𝙙𝙞𝙖 𝙀𝙭𝙥𝙚𝙧𝙩
Paylaşım Ekibi

Üyelik Yaşı
6 Ay
Ödül
156
Ben sağlam hesap bulunca yapıyorum ama bi gündede rahat 40 50 tl kaldırıyorum
1 sene önce o taktikle, günde 70-80 kazanıyordum fakat gerçekten çok anlamsız, çünkü bi zamandan sonra instagram mac banda atıyor, bu sefer de hiç hesap oluşturamıyorsun. Yol yakınken bırakmanız dileğiyle.

5k Kitlen olsun, hesabın gizli olsun, az kazan öz kazan. Sabit kazancın olur en azından.

Ne gibi kötü sebebler abe ?
Instagram'da hiç hesap oluşturamazsın, bizzat kendim yaşadım. Mac ban atıyorlar ip adresine filan.
İsmini kara listeye alıyorlar. Tek çözümü de telefonu sıfırlamak oluyor, o yüzden yol yakınken bırakın diyorum 🌝

Üyelik Yaşı
5 Ay
Ödül
19
1 sene önce o taktikle, günde 70-80 kazanıyordum fakat gerçekten çok anlamsız, çünkü bi zamandan sonra instagram mac banda atıyor, bu sefer de hiç hesap oluşturamıyorsun. Yol yakınken bırakmanız dileğiyle.

5k Kitlen olsun, hesabın gizli olsun, az kazan öz kazan. Sabit kazancın olur en azından.

Instagram'da hiç hesap oluşturamazsın, bizzat kendim yaşadım. Mac ban atıyorlar ip adresine filan.
İsmini kara listeye alıyorlar. Tek çözümü de telefonu sıfırlamak oluyor, o yüzden yol yakınken bırakın diyorum 🌝
Ö.d Abem atsınlar her türlü hesap açarım 2 3 saat dursa dediğim gibi değer ama durmuyor

Bibors Borsa, Döviz ve Kripto para hakkında her şey.