İnternetten Para Nasıl Kazanılır?

Üyelik Yaşı
2 Ay
Bakiye
0,02 TL
Ödül
41
Merhaba Sevgili Virgül Forum Üyeleri

İnternetten veya TrLink ten nasıl para kazanabilirim?
Taktik bilen varsa bi el atsın.

elemnts

Banlı Üye

Üyelik Yaşı
1 Hafta
Ödül
19
Merhaba Sevgili Virgül Forum Üyeleri

İnternetten veya TrLink ten nasıl para kazanabilirim?
Taktik bilen varsa bi el atsın.
Tr link için twitter kiti alabilirsin. Birsürü kişi satıyor açıkcası ben tavsiye etmiyorum hiçbirini kendin keşfetmen senin açından daha iyi olur. iyi forumlar :)

Üyelik Yaşı
4 Ay
Ödül
61
İnstagram dan başlayabilirsin daha kolay dır. Kısa vadede kazanç edebilirsin fakat ip'n spama düşünce sıkıntılar başlar. Twitterı pek bilmiyorum fakat gündemdeki tagleri takip eder sen bir şeyler kazanabilirsin . Ya da Facebook ta maç sayfası aç temiz gelir in olur lig açılınca.

Üyelik Yaşı
2 Ay
Bakiye
0,02 TL
Ödül
41
İnstagram dan başlayabilirsin daha kolay dır. Kısa vadede kazanç edebilirsin fakat ip'n spama düşünce sıkıntılar başlar. Twitterı pek bilmiyorum fakat gündemdeki tagleri takip eder sen bir şeyler kazanabilirsin . Ya da Facebook ta maç sayfası aç temiz gelir in olur lig açılınca.
Gündemi takip ederek nasıl para kazanabilirim? TrLink ile nasıl kazanabilirim?

elemnts

Banlı Üye

Üyelik Yaşı
1 Hafta
Ödül
19
Gündemi takip ederek nasıl para kazanabilirim? TrLink ile nasıl kazanabilirim?
dostum malesef ki bunlar bedavaya alabileceğin şeyler değil. Herkes kit satıyor. alacaksan önerim @Cavs ın kitini almandır çoğu kişi kaliteli diyor(ben twitter kiti almadım). ben instagram kiti aldım ama çokda işime yaradığını söylemem, önerim twitter kitidir yüksek tıklama geliyor ordan. Ve alaacaksan bayram sırasında alman senin için iyi olur indirim var çoğu kitte

Üyelik Yaşı
2 Ay
Bakiye
0,02 TL
Ödül
41
dostum malesef ki bunlar bedavaya alabileceğin şeyler değil. Herkes kit satıyor. alacaksan önerim @Cavs ın kitini almandır çoğu kişi kaliteli diyor(ben twitter kiti almadım). ben instagram kiti aldım ama çokda işime yaradığını söylemem, önerim twitter kitidir yüksek tıklama geliyor ordan. Ve alaacaksan bayram sırasında alman senin için iyi olur indirim var çoğu kitte
Kit ne işe yarıyor? taktik falan mı veriyor?

Üyelik Yaşı
2 Ay
Bakiye
0,02 TL
Ödül
41
En ucuz kaç tl ye alabilirim ve günlük ne kadar kazanç sağlıyor?