İnternetten Para Nasıl Kazanılır?

Üyelik Yaşı
5 Ay
Ödül
36
Tüm kitlerin esas hattı böyle: +18 paylaşım yapacaksın ve tık alıcaksın. Sonuç: para kazanıcaksın. Kit sana bu paylaşımı nasıl ve ne zaman yapacağını öğretir.

Üyelik Yaşı
5 Ay
Ödül
61
Gündemi takip ederek nasıl para kazanabilirim? TrLink ile nasıl kazanabilirim?
Dostum genel kategorisini seçtiysen youtube'a apk tanıtımı falan yaparak kazanabilirsin +18 den ilerleyecek isen dediğim gibi gündemi takip etmen önemli mesela bir ara nilay hoca pataldı sonra kerimcan durmaz videosu falan. Bunlar kısa vadede güzel kazandırdı. Uzun soluklu bir sistem için uğraşman + bilgi edinmen gerekiyor. Tr.link hakkında bilgi edinmek için bu blogu kesinlikle okumalısın.
Tr.Link Hakkında Merak Edilen Her Şey - Sıkça Sorulan Sorular
Kit almadan bu işler yürümez diye bir şey yok zaten her yardım isteyene kit önerilmesinide doğru bulmuyorum. İnstagram ile alakalı sorularını bana veya foruma sorabilirsin diğer platformlar için de geçerli bu. Herkes yardımcı olmaya çalışacaktır. Bol kazançlar.

Üyelik Yaşı
3 Ay
Bakiye
0,52 TL
Ödül
41
Kit fiyatlarına baktımda benim tahmin ettiğimden daha pahalı.Elinde kit olan varsa dm den yardımcı olabilir mi?

+18 olmasa iyi olur. Benim aklımdaki mesela teknoloji ile ilgili şeyler paylaşarak kazanmak.

Son düzenleme: