Kit konularina yorum yapmak yasak mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üyelik Yaşı
5 Ay
Ödül
36
Öncelikle boyle bir konu açma gereksinimi duymuyordum ancak bir üye mac linkleri için bir konu açmıştı ona yol göstererek diğer üyelerde bence gerekli ola bilgileri paylaşarak yardımda bulundum son cümleme doğruda kit alarak para kaybetmeyin dedim, ancak mod tarafından o bolum silindi bence doğru bir karar verilmedi.

Konu https://virgul.net/konu/mac-paylasimi-geliri-yeni-biri-olarak.13562/#post-86706

1-) Ben kendi beyanımda bulundum kit satan bir kişiyi hedef göstermedim ki ticari batalayici bir yorum olsun kaldiki konu yardim konusuyudu ticaret degil. O kisiye ve kisilere benim neznimde bir tavsiye. Kit satışı (Kit diyede birşey yoktur bence yardimci e-book lar vardır kit kelimesi son derece yanlış neyse) konusunun altına yazsam bence halkıydınız ama ben yardım isteyen üyenin konusuna yazdım bilgi vererek.
2-)Neden Kitler hakkında olumsuz düşündüğümü ve alinamamsini savunmamın sebebi isede, Bir kişi bende dahil verdim tavsiyede yaptım işin tamamini paylaşmam sebebi kazancının düşecek olmasıdır o konuda verdim bilgiler doğru ama daha fazlası var arkadaş onu yaparak 300 400 tik alır ama ben hepsini yaparak 600 700 tik alırım gerisi o arkadşım benden aldığı tavsiyelerle işi ilerletmesine kalır. Şimdi kişi gelip su kadar kazandım sizde yapın kazan diye kit satıyor, arkadaşım o taktiği 20 kişiye satsan ve onlar yapsa senin kazancın %90 dusecek cunki tr.link 24 saatde 1 ip sayiyor yani sad3ce 20 kişiden 1 kisi kazanabilir gün içinde topu topu ele tutulan 3 sosyal medya platformu var zaten. Kimse kazancını satmaz arkadaşlar. Bu coco cola Firmasi kedi formülünü satmasi gibi saçma bir şey.
Ayrıca biri başkasından kit alıyor 2 gün sonra bu kişide kit satıyor bunun mantıklı bir aciklamasi varmi?

caminci

Yönetici
Editör

Üyelik Yaşı
4 Ay
Bakiye
4,03 TL
Ödül
61
Kit alarak boş yere para kaybetmeyin derken genel bir yorum olmadığı özellikle bir taktik satışını kastettiğiniz kanısına vardığım için yorumunuzun o kısmını sadece düzenledim.Dediğiniz gibi düşünüp taktik satışlarını istemeyen kişiler var ancak sonuç olarak burası serbest bir platform o yüzden illegal bir şey olmadıkça her türlü ticaret yapılabilir.Bildiğiniz tüm yöntemleri konu açarak da konulara yorum yaparak da ister ücretli ister ücretsiz olarak forumda paylaşabilirsiniz bu hiçbir problem teşkil etmemektedir.

Üyelik Yaşı
5 Ay
Ödül
36
Kit alarak boş yere para kaybetmeyin derken genel bir yorum olmadığı özellikle bir taktik satışını kastettiğiniz kanısına vardığım için yorumunuzun o kısmını sadece düzenledim.Dediğiniz gibi düşünüp taktik satışlarını istemeyen kişiler var ancak sonuç olarak burası serbest bir platform o yüzden illegal bir şey olmadıkça her türlü ticaret yapılabilir.Bildiğiniz tüm yöntemleri konu açarak da konulara yorum yaparak da ister ücretli ister ücretsiz olarak forumda paylaşabilirsiniz bu hiçbir problem teşkil etmemektedir.
"özellikle bir taktik satışını kastettiğiniz kanısına vardığım için yorumunuzun o kısmını sadece düzenledim"

Bu kanıya varamasiniz ama sadece kit satan bir kişinin şikayetinden dolayı bu kanıya vardınız siz. Ben kendi fikrimi hedef göstermeden normal yardım isteyen bir kullanıcının konusunda tavsiye verdim.

Zons

𝙎𝙤𝙘𝙞𝙖𝙡 𝙈𝙚𝙙𝙞𝙖 𝙀𝙭𝙥𝙚𝙧𝙩
Paylaşım Ekibi

Üyelik Yaşı
6 Ay
Ödül
156
"özellikle bir taktik satışını kastettiğiniz kanısına vardığım için yorumunuzun o kısmını sadece düzenledim"

Bu kanıya varamasiniz ama sadece kit satan bir kişinin şikayetinden dolayı bu kanıya vardınız siz. Ben kendi fikrimi hedef göstermeden normal yardım isteyen bir kullanıcının konusunda tavsiye verdim.
Maç veya diğer kit ne olursa olsun. Hedef noktası "kit" idi resmen baltalamayı bırak adamlara almayın diyorsun. Hem 2-3 şey anlatımıyla kit içeriğini bir tutuyorsun. Yok şunu kullanırsanız kazanırsınız. Güzel ama hem adamlara bi nevi yardımcı oluyorsun hem de forumda ki ticareti kirletiyorsun. Gereken neyse yönetim zaten uygulamış. Eğer itirazın var ise @Alperen veya @Rust ile görüşebilirsin, iyi forumlar.

caminci

Yönetici
Editör

Üyelik Yaşı
4 Ay
Bakiye
4,03 TL
Ödül
61

Konuda kit almayla bir fikir ortada yok ki siz durduk yere dile getiriyorsunuz yine de tüm tavsiyelerinizi daha doğru bir üslupla bence kit almak yerine şunu şunu yapabilirsin tarzı ifade edebilirsiniz.Bunda bir problem yok sadece mesajınızın bir cümlesi düzenlendi hatırlatayım tekrardan iyi forumlar.

Zons

𝙎𝙤𝙘𝙞𝙖𝙡 𝙈𝙚𝙙𝙞𝙖 𝙀𝙭𝙥𝙚𝙧𝙩
Paylaşım Ekibi

Üyelik Yaşı
6 Ay
Ödül
156
Ekliyorum: Eğer ki insanlara yardımcı & bilgi vermek istiyorsan.

Forumda bulunan "Konu Aç" özelliği ile konu açarak yardımcı olabilirsin. Hem senin açından hem ticaret konuları açısından daha iyi şekil alır.

Üyelik Yaşı
5 Ay
Ödül
36
Maç veya diğer kit ne olursa olsun. Hedef noktası "kit" idi resmen baltalamayı bırak adamlara almayın diyorsun. Hem 2-3 şey anlatımıyla kit içeriğini bir tutuyorsun. Yok şunu kullanırsanız kazanırsınız. Güzel ama hem adamlara bi nevi yardımcı oluyorsun hem de forumda ki ticareti kirletiyorsun. Gereken neyse yönetim zaten uygulamış. Eğer itirazın var ise @Alperen veya @Rust ile görüşebilirsin, iyi forumlar.
Kit almayın bu benim düşüncem ve hala kit alinamamsini savunuyorum. O konudaki yorumla kit satışı baltalama ihtimalim yok ben senin veya başkasının kit satışı konusuna girip baltalamadım yardım isteyen üyenin konusunda tavsiyede bulundum sen nasıl kit satarak kazanç saglayacaklarini söylüyorsun bende tam tersini söylüyorum ne var bunda?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bibors Borsa, Döviz ve Kripto para hakkında her şey.