Lezzet.xyz - Yemek Tarifleri

toukhy

Banlı Üye

Üyelik Yaşı
3 Ay
Ödül
161
Herkese merhaba, yeni internet sitemiz hakkında yorum ve görüşlerinizi bekliyorum.

Site Adı: Lezzet - Kolay ve Pratik Yemek Tarifleri
Site Adresi : https://lezzet.xyz
Sitenin kullandığı altyapı : Wordpress
Açıldığı Tarih: 10.08.2019
Site İçeriği & Amacı : İnsanlara daha kolay bir şekilde pratik yöntemler ile yemek tarifi sunmak.
Sitenin ilerleyen günlerdeki hedefleri : Sitemize kayıtlı olan, ziyaret eden üyelerimize daha iyi bir hizmet sunmaktır. Diğer internet sitelerine göre daha kısa ve öz anlatım yapılacaktır şuanda 2 adet bayan yazarımız bulunmaktadır. İnsanlar daha kolay hızlıca işlem yapabilmeleri için sade bir tema kullanmayı tercih ettik sizlerin tavsiyesi bizler için önemlidir, iyi forumlar.

İnternet sitemizden bir görüntü ;

5382

Görüşleriniz bizler için önemlidir.

Son düzenleme:

Üyelik Yaşı
2 Hafta
Ödül
4
güzel görünüyor fakat videolu tarifler, yazarlarımız, iletişim kısımlarınıda doldursanız daha iyi olabilir.

Üyelik Yaşı
3 Ay
Bakiye
0,00 TL
Ödül
61
Site güzele benziyor alan adı .com .net gibi olsa daha iyi olur normalde .xyz domain tutulan bir domain Türkiye'de insanların alıştığı bir domain değil.

toukhy

Banlı Üye

Üyelik Yaşı
3 Ay
Ödül
161
Site güzele benziyor alan adı .com .net gibi olsa daha iyi olur normalde .xyz domain tutulan bir domain Türkiye'de insanların alıştığı bir domain değil.
Adsense onayı olduğu için şuanda değiştirmemiz mümkün değildir aynı şekilde yemek tariflerine uygun farklı bir .com veya .net alan adıyla varlığımızı sürdüreceğiz.

Üyelik Yaşı
3 Ay
Bakiye
8,03 TL
Ödül
58
Sektör de tutunması çok zor fakat küçük de olsa bi tarafını tutabilirse efsane olur. Umarım başarılı olursunuz. Site gayet iyi görünüyor. Bol şans.

Üyelik Yaşı
4 Ay
Ödül
61
Bende açacaktım böyle site de arkadaş haber sitelerinin el atmadığu yer yok her şeyi yazmış adamlar :D İlk makaleniz kıymalı yumurta olsun o gün aradım herkes yok onu kat bunu kat yazmış Türk usulü bulamadım bir tane, başarılar.

Üyelik Yaşı
3 Ay
Ödül
61
Herkese merhaba, yeni internet sitemiz hakkında yorum ve görüşlerinizi bekliyorum.

Site Adı: Lezzet - Kolay ve Pratik Yemek Tarifleri
Site Adresi : https://lezzet.xyz
Sitenin kullandığı altyapı : Wordpress
Açıldığı Tarih: 10.08.2019
Site İçeriği & Amacı : İnsanlara daha kolay bir şekilde pratik yöntemler ile yemek tarifi sunmak.
Sitenin ilerleyen günlerdeki hedefleri : Sitemize kayıtlı olan, ziyaret eden üyelerimize daha iyi bir hizmet sunmaktır. Diğer internet sitelerine göre daha kısa ve öz anlatım yapılacaktır şuanda 2 adet bayan yazarımız bulunmaktadır. İnsanlar daha kolay hızlıca işlem yapabilmeleri için sade bir tema kullanmayı tercih ettik sizlerin tavsiyesi bizler için önemlidir, iyi forumlar.

İnternet sitemizden bir görüntü ;

Ekli dosyayı görüntüle 5382

Görüşleriniz bizler için önemlidir.
Sitenin haber akışını aktif olarak takip eden kullanıcılar için zorluklar olabilir. Tema zora benziyor. Göze hitap etsede anasayfa akışını pek beğenmedim karışık.

Bu tarz temaların arama bölümü oldukça gelişmiş olmak zorundadır çünkü aradığını bulma konusunda uzman olursa anasayfa kriteri pas geçilebilir. Fakat responsive tasarımda menü ve arama kısmı fazlasıyla basit kalmış eklentileri gözden geçirin çok etkili eklentiler var bu konuda