Makale Alım ve Satımlarında Taban Fiyat Uygulaması!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enginozturk

Geldim...
Yönetici
Moderatör

Üyelik Yaşı
1 Yıl 1 Ay
Ödül
361
Merhabalar,

Makale Alım & Satım kategorisi altında taban fiyat uygulaması belirleme gereği duyduk. Gerek satıcıların emeğini karşılığının sunulabilmesi, gerekse alıcıların aldıkları hizmetin kalitesini artırabilmek adına bu uygulamayı devreye sokuyoruz.

Bu uygulamayla birlikte alıcıların taban fiyata uyarak ihtiyaçlarını karşılaması, satıcıların ise taban fiyat dahilinde daha kaliteli içerikler oluşturmasını temenni etmekteyiz. Taban fiyat uygulamasının alıcı ve satıcılar arasında karşılıklı olarak bir memnuniyet ortamı yaratması ve kategori altındaki piyasanın canlı kalmasını sağlamayı umuyoruz.

Makale alım ve satım işlemlerinde; KELİME BAZLI bir ücretlendirme yapılması zorunlu tutulmuştur. Bu uygulama çerçevesinde;
  • Kelime Başına taban (minimum) 0,0125 ₺ olarak ücretlendirme zorunludur!
  • 100 Kelime 1,25 ₺, 200 Kelime 2,50 ₺, 300 Kelime 3,75 ₺ ve katları şeklinde bir ücretlendirme zorunludur.
Kullanıcılar fiyat politikasını sunmuş olduğu hizmetin içeriği ve kalitesine bağlı olarak artırmakta özgürdür. Herhangi bir tavan fiyat sınırlaması bulunmamaktadır. Fakat "TABAN" fiyat uygulamasına uyulması zorunludur.

Taban Fiyat Uygulaması Neler Sağlıyor?

• Satıcıların sunmuş oldukları hizmetlerden daha fazla gelir elde etmesi,
  • Komik rakamlara hizmet alarak, farklı platformlarda daha yüksek tutarda satış yapanların önüne geçilmesini,
  • Serbest piyasada ticaret ahlakına aykırı bir şekilde, kendince yeniden şekillendiren alıcı ve satıcıların önüne geçilmesini.
Kuralların geçerli olduğu tarih yazının sonunda yer almaktadır. Bu tarih itibariyle kuralları ihlal eden kullanıcılar ilk ihlalinde uyarılacak, tekrarı halinde sırasıyla 3 gün, 7 gün, 14 gün, 30 gün ve 6 ay olacak şekilde uzaklaştırma alacaktır.
Son Güncelleme: 22.05.2020
23.05.2020'den itibaren geçerlidir.​

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...