Mobil uyumlu Websitesi/Forum/Blog sitenize mobil uygulama yapıyorum

Üyelik Yaşı
1 Ay
Ödül
29
Arkadaşlar sitenizin mobil uygulamasını dilerseniz sizin için yapabilirim eğer bir Google Play Console hesabınız varsa paylaşırsınız yoksa ben sizin için kendi hesabıma yüklerim. Hali hazırda bir demo yok fakat cuma günü alınacak referansa yapılacak uygulama ile size hem uygulamayı hemde kişisel görüşü aktaracağım.

Uygulamanın Özellikleri
-İçerisinde AdMob reklamları olacaktır.
-Google Analytics ile anlık takip ve kullanıcı istatistikleri.
-OneSignal Push bildirimler ile anlık olarak kullanıcılara bildirim gönderme.
-Google APK Bundle ile birçok cihazın desteklenmesi.

Bütün işlemler sizin Google Gmail adresinize kurulucaktır ve kontrol tamamen sizin olacaktır. Referans seçimi çekiliş ile yapılacaktır ve yoruma "Katılmak İstiyorum" yazan kullanıcılar Referans çekilişine dahil olacaktır.

Uygulama Ücreti: 10 TL
Ek Google Play'de Paylaşma(Hesabınız yoksa): 7 TL

Stok: 20 ADET

Referans Alım Limiti: 2 Kişi

Üyelik Yaşı
1 Ay
Ödül
29
Link kısaltma web sitesine uygulama yapabilirmisin peki ?
Yapılabilir fakat bu fiyat ve sürede yapılamaz sebebi ise uzman değilim sitenizin verilerini uygulamaya çekmek için yeterli bilgiye sahip değilim sadece uygulamaya navigation bar ekleyip sayfalarınızı buton şeklinde ekleyerek hem kullanışlı bunun yanı sıra butonlara tıklayınca açılan geçiş reklamları çıkacak şekilde ayarlayıp kazançlarınızı arttırabilirim. dediğim gibi bu şekilde yapılır fakat ücret ve süre değişir

Üyelik Yaşı
4 Ay
Bakiye
0,11 TL
Ödül
41
Yapılabilir fakat bu fiyat ve sürede yapılamaz sebebi ise uzman değilim sitenizin verilerini uygulamaya çekmek için yeterli bilgiye sahip değilim sadece uygulamaya navigation bar ekleyip sayfalarınızı buton şeklinde ekleyerek hem kullanışlı bunun yanı sıra butonlara tıklayınca açılan geçiş reklamları çıkacak şekilde ayarlayıp kazançlarınızı arttırabilirim. dediğim gibi bu şekilde yapılır fakat ücret ve süre değişir
anladım pekı demo bakabilme sansımız yok herhalde.

Üyelik Yaşı
1 Ay
Ödül
29
anladım pekı demo bakabilme sansımız yok herhalde.
cuma gününü bekleyin 2 kişiyi ref olarak alacağım ve uygulamalarını yeni bir konu açıp ekran kaydı ile göstermelerini isteyeceğim böylece satın almak isteyen arkadaşlar uygulama konusunda daha fazla bilgi sahibi olabilir

Üyelik Yaşı
4 Ay
Bakiye
0,11 TL
Ödül
41
cuma gününü bekleyin 2 kişiyi ref olarak alacağım ve uygulamalarını yeni bir konu açıp ekran kaydı ile göstermelerini isteyeceğim böylece satın almak isteyen arkadaşlar uygulama konusunda daha fazla bilgi sahibi olabilir
siz o zaman benım numaramı kayıt edın hocam duruma gore bana yazabılırsenız guzel olur ben belkı unutabılırım yogun oldugum icin. 0850 840 0722

Bibors Borsa, Döviz ve Kripto para hakkında her şey.