Multi üyelik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üyelik Yaşı
7 Ay
Ödül
29
www.***** isimli platformun iki hesabı olamazmı bu nasıl bir ban sebebi bi açıklarmısınız lütfen
debrelisefa adına bu hesabımız var bir diğer hesabı ***** olarak açtırdık ve bu hesaba 1 günlük uzaklaştırma verdiniz
diğer hesabı banladınız ve her iki hesapta tc ile doğrulanmış durumda ben böyle saçmalık görmedim nasıl sizin tr.link platformunuzun moderatörleri v.s varsa
dizifilmlinkleri olarak bizim de var buna nasıl multi hesap diyerek banlarsınız ve uzaklaştırma verirsiniz mail atmama ragmen kimse cevap dahi vermedi bana bu durumu açıklarsanız çok sevinirim.

Üyelik Yaşı
6 Ay
Bakiye
0,51 TL
Ödül
58
Hocam konu ile çok alakasız ama bir yorum yapmak istiyorum. Siteyi inceledim de sitenin 200 hiti bile olduğunu düşünmüyorum fakat 3 ayrı popup koymuşsunuz. Bence yanlış. Yine de siz bilirsiniz.
Saygılar. Umarım sorununuz çözülür.

Alperen

Yönetici
Moderator

Üyelik Yaşı
7 Ay
Ödül
36
Şikayetiniz de bile reklam yapıyorsunuz, foruma sadece reklam yapmak için kayıt olmuşsunuz. Üstelik sitenizde farklı link kısaltma sitesi olduğu için siteniz forumdan engellenmiştir. Popcent üzerinden de reddedilmiştir. Konu üzerinde tartışılacak başka bir şey olmadığı için kapatıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bibors Borsa, Döviz ve Kripto para hakkında her şey.