Netflix-Blu tv-Spotify Hesap Satışı(Tüm ödeme yöntemleri var)

Üyelik Yaşı
2 Ay
Bakiye
3,04 TL
Ödül
61
Netflix hesap satışı:
Netflix'den ip ban yiyenler için 2.hesaba kadar garanti veriyorum.Hesaplar yine sizin adınıza açılacak ve başka kimsenin erişimi olmayacaktır.
Netflix 1 aylık ultra HD hesap 4 TL

Spotify hesap satışı:
Spotify da bir sorun yok şu anlık sorunsuz kullanılıyor.Hesaplar yine sizin adınıza olacaktır hesabı aldığınız tarihte üyelik başlar.
Spotify 3 aylık premium hesap 4 TL

Blu TV hesap satışı:

Yine Blu TV de herhangi bir problem yok.Elimizde haftalık hesaplar hep mevcut.Hesaplar yine sizin adınıza olacaktır hesabı aldığınız tarihte üyelik başlar.Üyelik tarihi bitene kadar garantilidir.Daha uzun süreli hesaplar için bu konuya bakabilirsiniz: Blu TV Elimdeki Satılık Hesaplar
Blu tv 1 haftalık premium hesap 3 TL

Blu tv kampanya: 3 hafta üst üste haftalık Blu TV hesabı alanlara 1 hafta hediye.

Hesapları dilediğiniz an açıp size teslim ediyorum arkadaşlar.Hesabı teslim aldıktan sonra dilediğiniz gibi e-mail şifre değiştirebilirsiniz.Hesapları kendim açtığım için başka yerden bulunma çalıntı vs. değildir.
Sipariş için pm atabilirsiniz.
Ödemeler papara,ziraat veya iş bankası,forum bakiyesi ile olabilir.
Eğer bu ödeme yöntemlerini kullanmıyosanız banka/kredi kartıyla ödeme yapmak isterseniz iletişime geçin o seçeneğimiz de var sadece küçük bir komisyon farkı alınıyor.

Son düzenleme:

Üyelik Yaşı
2 Ay
Bakiye
3,04 TL
Ödül
61
Spotify 3 aylık için bugün son gün.
Yarından itibaren Blu TV 3₺
Spotify 2 aylık hesap 5₺ olacak.

Son düzenleme: