Netflix-Blu tv-Spotify Hesap Satışı(Tüm ödeme yöntemleri var)

caminci

Yönetici
Moderator

Üyelik Yaşı
6 Ay
Ödül
161
Netflix Hesap Satışı:
8234

Netflix artık Visa kartlarda telefon onayı istiyor ben de Visa kart kullandığım için fiyatlarda maalesef değişiklik yapmak zorundayım(onay ücretinden dolayı).Yine de onay sizin tarafınızdan yapılacaksa eski fiyatın altında bir fiyatta satabilirim.Onayı kendi numaranızla yaptığınız taktirde herhangi ekstra bir ücret alınmayacaktır.Onay yapılmadan hesap açılmamaktadır.
Fiyatlarımız bu şekildedir:
Netflix 1 Aylık Ultra HD Hesap(onayı ben yapacağım) 7 TL
Netflix 1 Aylık Ultra HD Hesap(onay sizin tarafınızdan yapılacak) 4 TL

Ayrıca hesabı alan kişiye hesabın askıya alınmaması için önlemler anlatılacaktır ancak askıya alınan ip ban yiyen hesaplar için artık ücretsiz olarak yeni hesap veremiyorum.Sadece hesabınız askıya alındıysa ve yeni hesapta onayı siz yapacaksanız 2.hesabı garanti kapsamında ücretsiz verebilirim.

Toplam 5 oturumla 5 farklı kişi izleme sağlayabilir.
Hesap ultra HD yani en yüksek pakettir.
Hesaplar asla çalıntı değildir.Sipariş verdiğiniz an açılır.

Spotify Hesap Satışı:
8235

Sınırsız istediğiniz gibi 3 ay boyunca müzik keyfi yaşayabilirsiniz.Spotify Premium sayesinde şarkıları cihazınıza indirebilirsiniz.Hesaplar yine sizin adınıza olacaktır hesabı aldığınız tarihte üyelik başlar.Üyelik tarihi bitene kadar garantilidir.
Spotify 3 Aylık Premium Hesap 4 TL (isteyene aile hesabı da açılır)

Blu TV Hesap Satışı:
8236

Elimizde haftalık hesaplar hep mevcut.Hesaplar yine sizin adınıza olacaktır hesabı aldığınız tarihte üyelik başlar.Üyelik tarihi bitene kadar garantilidir.Daha uzun süreli hesaplar için bu konuya bakabilirsiniz: Blu TV Elimdeki Satılık Hesaplar
Blu TV 1 Haftalık Premium Hesap 3 TL

Blu tv kampanya: 3 hafta üst üste haftalık Blu TV hesabı alanlara 1 hafta hediye.​

Hesapları dilediğiniz an açıp size teslim ediyorum arkadaşlar.Hesabı teslim aldıktan sonra dilediğiniz gibi e-mail şifre değiştirebilirsiniz.Hesapları kendim açtığım için başka yerden bulunma çalıntı vs. değildir.Sipariş iveya sorularınız için direkt pm atabilirsiniz.

Ödeme Yöntemleri: Papara,Enpara(finansbank),Ziraat veya İş bankası,forum bakiyesi ile olabilir.
Eğer bu ödeme yöntemlerini kullanmıyosanız banka/kredi kartıyla ödeme yapmak isterseniz iletişime geçin o seçeneğimiz de var sadece küçük bir komisyon farkı alınıyor.

Çok acil işlemler için whatsapp hattı (LÜTFEN SADECE ACİL İŞLEMLER İÇİN KULLANINIZ.Sadece soru sorma veya farklı şeyler için kullananları direkt engelliyorum)
Whatsapptan mesaj atarken forumdaki kullanıcı adınızı yazmayı unutmayın.

8237

Son düzenleme:
Bibors Borsa, Döviz ve Kripto para hakkında her şey.