⭐ Netflix Hesap Açma Taktiği [Ücretsiz] ⭐

emirpng

◕‿◕
Paylaşım Ekibi
Silver Üye

Üyelik Yaşı
6 Ay 1 Haf.
Ödül
61
Merhabalar, aylar önce bu taktik ile hesap açıp satışını yapıyordum. Bu taktiği ücretsiz vermeye karar verdim.

Bize lazım olacaklar;

1. Seed4.me VPN (Amerika)
  2. Amerika Onay
  3. PeP Sanal Kart
Hesap Açma Adımları;
  1. Öncellikle PeP'de 10₺ civarı bir bakiye olması gerekiyor.
  2. Sonra PeP'den bir sanal kart oluşturun, ve limiti 50₺ yapın.
  3. Numara onayı yapacağınız siteye girin. (Ben Amerika için Sms.ski sitesini kullanıyorum, güvenilir sitedir. Bazen stok sorunu olabiliyor.)
  4. Seed4.Me VPN açın ve Amerika'ya bağlanın.
  5. Ardından yeni gizli sekme açıp Netflix'e girin.
  6. Kayıt olun ve ödeme kısmına gelince PeP kart bilgilerini, Ad, Soyad girin. (Sizden posta kodu isteyecektir, Posta Kodu; 85001)
  7. Bilgileri doğru girdiğinizden emin olduktan sonra numara onay kısmına geçeceksiniz.
  8. Buradan aldığınız Amerika numarayı giriniz. (+1 olmadan)
  9. Onay sonrası hesap açılacaktır.
Bilgilendirme;
  1. Hata verir ise VPN açıp kapatınız, ve yeniden üstteki adımları'nı (Hesap Açma Adımları) uygulayınız.
  2. Bazen sms.ski sitesinde stok sorunu olabiliyor.
  3. Denememin üzerine bu taktiğin sadece Amerika için çalıştığını gördüm. Diğer ülkelerde çalışmıyor, Rusya'da en fazla 2 tane açabiliyordunuz sanırım.
  4. Kesinlikle hata verirse aynı sanal kartı ve ip adresi kullanmayın, sorun çıkmaması için.
Seed4.Me yeni kampanya oluşturmuş, buraya tıklayarak nasıl yapıldığı hakkında bilgi alabilir ve 6 ay ücretsiz kullanabilirsiniz.

Benden bu kadar, gerisi size kalmış. :) Ben bu şekil açıyordum ve şuan 1 tanesini kullanıyorum.

En çok beğeni alan mesajlar

Üyelik Yaşı
6 Ay 5 Gün
Ödül
36
1 yıllık VPN Açma Yöntemi

seed4.me

1. https://seed4.me/users/register gerekli yerleri doldurun ve coupon code kısmına bunu yazın: STAYHOME

2. üye olduğunuzda size 6 ay hediye ediyor, e-postanızı doğrulayın.

3. https://sharewareonsale.com/s/free-s...n-100-discount girin ve "DOWNLOAD SEED4.ME VPN NOW" yazısına tıklayın. gerekli yerleri doldurun.

4. gerekli yerleri doldurduktan sonra size voucher code vericek o kodu kopyalayın

5. sitedeki profilinize gelin ve soldaki menüden "Extend Access" deyin.

6. açılan pencerede aşağı kaydırın ve oradan "Voucher or Prepaid Card" deyin. ve aldığınız voucher kodunu girin.

Fırsatcılığa yer vermıyelım. ALINTIDIR.

emirpng

◕‿◕
Paylaşım Ekibi
Silver Üye

Üyelik Yaşı
6 Ay 1 Haf.
Ödül
61
PeP Sanal kart çalışmıyordu düzeldi mi hocam denediniz mi?
Diğer ülkeler için çalışmıyor hocam, sadece Amerika için çalıştırabilmiştim. Bu yöntemle satış bile yapmıştım. Ve farklı VPN ile de çalıştıramadım, sadece Seed4.me ile yapabiliyorum.

emirpng

◕‿◕
Paylaşım Ekibi
Silver Üye

Üyelik Yaşı
6 Ay 1 Haf.
Ödül
61
2 TL gibi bir fiyata premium üyelik açmış oluyoruz o zaman değil mi :)
Evet hocam. Hatta PeP'ten paranızı çekemiyorsunuz fakat shopier hesabı oluşturup, bir ilan açıp kendi ilanınıza sipariş verebilirseniz o 10 TL size 1 hafta içinde iade edilir. :) Veya forum içi bozum yaptırabilirsiniz.

emirpng

◕‿◕
Paylaşım Ekibi
Silver Üye

Üyelik Yaşı
6 Ay 1 Haf.
Ödül
61
evet fakat sms doğrulamasını da katmanız gerek
Dediğim gibi sms.ski veya başka sitelerden yapabilirsiniz, yoksa geçemezsiniz. Onaya takılmamak için Papara veya Paycell kullanın, Rusya VPN ile satın alın. Papara'da 10 adet sanal kart açmayın Netflix için, aksi taktirde ban yersiniz ve benim gibi 1 - 2 ay beklersiniz. :)

Üyelik Yaşı
3 Ay 4 Gün
Bakiye
5,15 TL
Ödül
61
Dediğim gibi sms.ski veya başka sitelerden yapabilirsiniz, yoksa geçemezsiniz. Onaya takılmamak için Papara veya Paycell kullanın, Rusya VPN ile satın alın. Papara'da 10 adet sanal kart açmayın Netflix için, aksi taktirde ban yersiniz ve benim gibi 1 - 2 ay beklersiniz. :)
sen ne tür bir kralsın ya yemin ederim varya. netflix doğrulamasını 10 tl den alıyordum varya adamsın adam beton yetmez çok mutlu oldum