Özgün ve SEO Uyumlu Makale Hizmeti

enginozturk

15 Ağustos'a Kadar Çok Aktif Değilim!
Yönetici
Editör

Üyelik Yaşı
4 Ay
Ödül
41
100 Kelime = 2,00 TL

• Webmaster, WordPress, Blogger, Android/iOS, Mobil, İnternet, İnternetten Para Kazanma, Teknoloji, Sağlık, Yemek vb. Birçok kategoride yazı hazırlayabilirim.
  • Siteye yazı girişi ekstra ücrete tabidir. İçerik girişi başına 75 Kuruş ücret talep edilir. (Fotoğraf, kelime vb. girişler tarafımca özenle sağlanır.)
  • Siparişlerinizde ödemeler peşin olarak alınmaktadır.
  • Geçerli bir memnuniyetsizlik belirtildiği takdirde, kesintisiz bir şekilde iadeniz gerçekleştirilir.
  • Tüm yazılarımız Microsoft Word üzerinden hazırlanarak, dosya halinde E-posta olarak gönderilecek ya da Google Drive bağlantısı verilecektir.
  • Referans makaleleri görmek için lütfen konuya yorum yaparak PM isteyiniz.
  • Kelime başına 2,0 kuruş ödeme alınmaktadır. (100 Kelime 2,00 TL)
  • Ödeme Yöntemleri: Papara - Kredi Kartı (%5 Komisyon) - Forum içi Transfer
Kısaca ben, 6 yılı aşkın süredir internet siteleri ve kendime ait sayfalar için içerik yazarlığı yapıyorum. Makale yazarlığı yapmaya başladığım günden bugüne gelene kadar SEO konusunda alanında uzman kişiler için defalarca içerik hazırlayarak onların engin bilgisi dahilinde bu alanda kendimi oldukça geliştirdim. Konu başlıklarınız ile ilgili doğru alt başlıklar ve anahtar kelimelerin belirlenmesi için analiz gerçekleştirebiliyor ve buna uygun içerikler sunabiliyorum.

Son düzenleme:

Daryl

Entrepreneur
Yönetici
Editör

Üyelik Yaşı
4 Ay
Bakiye
4.097,06 TL
Ödül
361
İşinin ehlidir, gözünüz kapalı iş teslim edebilirsiniz.
Gerekli bilgileri verip arkanıza yaslanın :)

Üyelik Yaşı
3 Ay
Bakiye
14,39 TL
Ödül
58
3 adet makale alındı. Gün içerisinde teslim etti. Harika, seo uyumlu ve kaliteli makaleler. Tavsiye ederim.