Pinterest ile Günlük 50-250 tl Arası KAZANÇ!

Üyelik Yaşı
2 Ay
Ödül
24
Merhaba arkadaşlar,

Pinterest üzerinden para kazanmanızı sağlayacak bir set hazırladım. Kazancımız adsense üzerinden olacak. Siteleri teslim ettikten 5-6 gün sonra sistem kazanmaya başlıyor. Sistem kendi kendine işliyor. Her gün uğraşmanıza gerek yok.

1 Paket hazırladım.

1) Sitelerinizi hazırlayıp sıfır halde sistemi teslim edeceğim. Elinizi hiç bir şeye sürmeyecek sadece adsense hesabınızın günlük kazancını takip edeceksiniz. Fiyat: 500TL (Olmaz ya, hadi olur da kazanamazsanız iadeniz hazır)

Bu setin ekstra bir avantajıda, size öğreteceğim yöntemle adsense harici link kısaltma sitelerinden de para kazanabileceksiniz. Tercih sizin. İster adsense ister link kısaltarak para kazanın. Hitimiz tamamen yabancı hit olacak. Yani tr gibi değersiz hit değil. Adsense ve link kısaltma harici bir başka kazanç sistemi daha var. 1. paketi alacak arkadaşlara ekstra bunu da anlatacağım :)

Not: Alacağınız şey para kazanan sitelerden çok daha fazlası emin olun. Bu sistemle günlük 10-20k yabancı hitiniz olacak. Hatta daha fazlasıda sizin elinizde. Bu hiti ister adsense'de kullanın ister link kısatlmada istersenizde youtube'da :)

ADSENSE KAZANÇ GÖRÜNTÜSÜ

6712

LİNK KISALTMA SERVİSİ KAZANÇ GÖRÜNTÜSÜ

6971

Güncelleme: 14 ekim kazanç görselleri

6968

yine 40 gunluk farklı bir adsense:
6969

Adsense harici kazandığım yerlerden birinin ödeme kanıtlarının devamı:
4 gunde 58 dolar kazanç sağlanmış.

6970

YAKIN ZAMANDA FORUMDAN HİZMET ALAN ARKADAŞLARDA KAZANÇLARI YANSIDIKÇA PAYLAŞACAKTIR.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Üyelik Yaşı
1 Ay
Ödül
29
Hocam 500 tl içinde kaç adet hazır site teslim edecek siniz? Domain ban hesap ban ve domain adsense onay çalışmanız var mı? Bu dediklerim için güvence verirseniz sitelerimi teslim alıp ödemeyi geçerim. Ref istemiyorum.

Üyelik Yaşı
2 Ay
Ödül
24
Hocam 500 tl içinde kaç adet hazır site teslim edecek siniz? Domain ban hesap ban ve domain adsense onay çalışmanız var mı? Bu dediklerim için güvence verirseniz sitelerimi teslim alıp ödemeyi geçerim. Ref istemiyorum.
özelden mesaj geçtim hocam.

Son düzenleme:

Üyelik Yaşı
1 Ay
Ödül
29
Site kurulması ve eğitim videosu konusunda anşama sağladık. Kendisi çok ilgili bir arkadaş 1 saat telefonda konuştuk. İşinin ehli. Gelişmeleri yazacağım siteler hitlendikce.

Bibors Borsa, Döviz ve Kripto para hakkında her şey.