Samsung Galaxy Note 10 Bugün Canlı Canlı Tanıtılacak


Üyelik Yaşı
10 Ay
Mesajlar
907
Tepki Puanı
939
Ödül
41
Konum
Buradayım.
Biliyoruz, şu son yıllarda çıkarılan telefonları üst üste koysak aya giden yolu yarılarız ama Samsung Galaxy Note serisinin bu cihazlar arasında özel bir yeri var. En beğenilen “phablet” seçildiği de oldu, en işlevsel iş akıllı telefonu da. Yani serinin bekleyeni çok. Samsung ise tüm dünyada vereceği canlı yayın ile yeni Note 10’u kutusundan çıkaracak ve meraklılarına tanıtacak.

Samsung Galaxy Note 10 Bugün Canlı Canlı Tanıtılacak


Samsung Galaxy Note 10’da Neler Bekleniyor?
Samsung zaten son birkaç modeldir cihazlarının pil ve şarj teknolojilerine ağırlık veriyordu, ki Note serisi hem büyük ekranı, hem de iş için kullanımda tercih edilmesi nedeniyle bu iki geliştirmeye susamış durumda. 3500 mAh’lık bir batarya ve 25W hızlı şarj desteği beklentilerin başında. Bununla beraber 3500 mAh değerinde bir pil 6.3’inç ekran için halen bir günü çıkarmaya yetmeyebilir.

Arka tarafta 12 MP + 12 MP telefoto + 16 MP geniş açı olmak üzere 3 adet kameranın geleceği sızıntılardan anlaşıldığı kadarıyla kesin. Note 10 Plus modelinde ise kamera sayısı 4’e çıkabilir.

Ön kamerada Samsung abartıya kaçmamış ve cihazı alacak kişilerin zaten büyük bir ekran arayışında olduklarını göz önünde bulundurarak ekran içerisine yerleştirilen tek bir kamerayla yetinmiş. Bu kameranın da en az 12 MP değerinde geniş açılı olması bekleniyor. Galaxy S9’da tanıtılan kamera teknolojisi ile Samsung zaten bu işin kitabını yazdığını dünya aleme ispat etti.

Diğer özellikler ise kısaca;
  • İşlemci Snapdragon 855 ve Exynos 9825
  • 256 GB ve üzeri depolama alanı
  • 8 GB RAM (Plus modelinde 12 GB RAM)
  • Full HD Super AMOLED 6.3’inç ekran şeklinde.
Canlı Yayın Adresleri ve Tarihi
Samsung’un bu canlı yayın etkinliği 4 pm EDT (Doğu Saati) itibariyle resmi web sitelerinde ve Youtube’da düzenlenecek. 4 pm EDT nedir, karıştırma ortalığı diyenler için canlı yayın Türkiye saati ile 23.00’da başlayacak.

Tanıtımı izlemek isteyen kimseler bu adrese tıklayabilir.
 
Üst
Bibors Borsa, Döviz ve Kripto para hakkında her şey.