Sanal Yazar Sitesine Web İşinden Anlayan Ortak Arıyorum

Üyelik Yaşı
3 Hafta
Ödül
19
Merhaba herkese...

Genel de aldığım Alan Adlarını satmak için alıyorum ama; bu siteyi açmak istiyorum. Şuan aktif olarak bir kaç tane sitem açık bir kaç tane de yapım aşamasında olan sitelerim var.
sanalyazar.com sitesini açmak istiyorum ama önce bir ekip oluşturmayı düşünüyorum. Bunun içinde web site işinden anlayan, aktif olarak yazarlık yapanlar, görsel tasarımcı v.s Eğer ekibi hazır edebilirsem eminim bir çok yazar bize katılabilir. Özgür ve Özgün yazılar yazılacak, Amatör olarak yazarak kendini geliştiren burada kendini gösterebilir. Siyasi olarak yazılar yazılabilecek ama bunu yazan kişi kendi sorumluluğunu alabilecek. Kısacası Türkiye de olan biten her şey yazıla bilecek.
Belki yazar - yazan olarak eğitici bilgiler bile verebilir.

Umarım ekibi toplarım ve kısa sürede açarız siteyi.

Yazan kişiler hayrına mı yapacak bu işi diye soran olabilir tabi ki hayır, yukarıda belirttiğim gibi aktif olarak yazanlar ve kendini geliştirmek isteyen herkese kapımız açık olacak. Sitenin arka tarafında göre alacaklar için reklam gelirleri diyelim şimdilik.

Moderatör tarafında düzenlendi:

enginozturk

15 Ağustos'a Kadar Çok Aktif Değilim!
Yönetici
Editör

Üyelik Yaşı
4 Ay
Ödül
41
Yazı içeriğini tamamen kalın olacak şekilde yazmak forum kurallarına aykırıdır. Lütfen diğer paylaşımlarınızı buna dikkat ederek gerçekleştirin. Gerçekten önemli alanları BOLD yani kalın olarak belirtin.

Üyelik Yaşı
4 Ay
Bakiye
0,04 TL
Ödül
61
Eğer ücrette anlaşırsak neden olmasın pmden bilgi alayım

Üyelik Yaşı
3 Hafta
Ödül
19
Aslında kimseyi özelden rahatsız etmek istemem. Yazımda belirttiğim gibi gelirimiz sadece reklam olacak. Kendi bütçem el verdikçe ufak reklamlar vereceğim tanıtım için bize gelen reklam olursa veya başka reklamlardan kazanç sağlarsak kaç kişi olursak olalım herkese bölüşecek. Şuan başka bir ekibim var çok yavaş gidiyor yavaş gitmese onlara yaptıracağım ( onlarında başka işleri olduğu için yavaş gidiyor.) Yeni bir ekip kurmak istememin sebebi bu ve herkese eşit reklam geliri dağıtılacak. Tanıtım yazıları için ücret alacağız bu da ayrı bir gelir kaynağı olacak. Ama tabi ki bilindiği gibi yani bir dükkan açarken 3 4 ay bir şey bekleme derler bizde öyle düşünürsek ve biri bir arkadaş dost olabilirsek eminim başka işlerde başka projelerde çok güzel gelirler sağlayacağız. Benim yerim yurdum ve ne yaptığım bellidir sıfır bütçe ile başlayıp ne kazanırsak artık. www.fatihaslan.gen.tr benim kişisel sitem orada ne yaptığımı görebilirsiniz. :) Dediğim gibi ben sizi değil siz beni rahatsız edin. Olabildiğince açık yazdığıma inanıyorum. Umarım iyi bir dostluk öncelik sonrasında iyi bir ekip ve kazanç dolu seneler.

Not: Hosting yeni aldım 1.senesi var bitmesine tabi ki yenileyeceğim çünkü başka sitelerim de var ve paketim sınırsız yabancı lokasyonlu.