Satılık 14.3 K Link & Mizah Sayfası

Üyelik Yaşı
3 Ay
Bakiye
16,37 TL
Ödül
41
Kullanıcı adı: PM ile belirtilebilir veya satın alma sonrasında verilebilir.
Yasaklı özellikleri (varsa): yok
Takipçi sayısı: 14.3 K (+280 istek) +300 olmuş
Gönderi etkileşim istatistikleri: 7, 9 k etkileşim alıyor 400 altında beğeni yok 600 1k arası like geliyor.
Fiyat: Tekliflere Açık
Ek bilgiler: Bayana çektirilmiş reklam videosu vardır alan kişiye vereceğim. Normalde 50, 100 tl arasında çekiyorlar. Sayfa yükselmeye meyillidir yan sayfa kastım sfs yapmaktan hikaye etkileşimi düştü ilgilenildiği zaman yükselecektir. Hesabı nasıl kasacağını anlatacağım vereceğim taktikle hızlı şekilde büyüteceksin Bu işleri yavaştan bırakıyorum o yüzden satmaya karar verdim.

Gönderi ist.;
6855

Hikaye ist.;
6831

6833

Dün paylaştığım posta gelen güncel like
6858

Son düzenleme:

Üyelik Yaşı
4 Ay
Bakiye
3,32 TL
Ödül
41
Kullanıcı adı ve son fiyat PM atar mısın

Üyelik Yaşı
5 Ay
Bakiye
7,10 TL
Ödül
34
Gönderi etkileşim istatistikleri: 7, 9 k etkileşim alıyor 400 altında beğeni yok 600 1k arası like geliyor.
Ek bilgiler: Bayana çektirilmiş reklam videosu vardır alan kişiye vereceğim. Sayfa yükselmeye meyillidir yan sayfa kastım sfs yapmaktan hikaye etkileşimi düştü ilgilenildiği zaman yükselecektir. Çok az yabancı takipçiside mevcut hesabı nasıl kasacağını anlatacağım vereceğim taktikle hızlı şekilde büyüteceksin Bu işleri yavaştan bırakıyorum o yüzden satmaya karar verdim.

Gönderi ist.;
Ekli dosyayı görüntüle 6855
Hikaye ist.;
Ekli dosyayı görüntüle 6831

Ekli dosyayı görüntüle 6833
Ekli dosyayı görüntüle 6858
Fiyat pm

Ek bilgiler: Bayana çektirilmiş reklam videosu vardır alan kişiye vereceğim. Sayfa yükselmeye meyillidir yan sayfa kastım sfs yapmaktan hikaye etkileşimi düştü ilgilenildiği zaman yükselecektir. Çok az yabancı takipçiside mevcut hesabı nasıl kasacağını anlatacağım vereceğim taktikle hızlı şekilde büyüteceksin Bu işleri yavaştan bırakıyorum o yüzden satmaya karar verdim.

Gönderi ist.;
Ekli dosyayı görüntüle 6855
Hikaye ist.;
Ekli dosyayı görüntüle 6831

Ekli dosyayı görüntüle 6833
Ekli dosyayı görüntüle 6858
Fiyat pm

Bibors Borsa, Döviz ve Kripto para hakkında her şey.