Satılık kazan.youtubeturkiye.net Hesapları

caminci

Yönetici
Moderator

Üyelik Yaşı
6 Ay
Ödül
161
Site hakkında bilgi:
Bu sisteme exchange yani değiş tokuş sistemi diyebiliriz.Üyeler siteye kayıt olur kanallarını/videolarını ekler, koin bazıyla birbirlerini takip ederek abone/izlenme kasarlar.Kesinlikle hile değildir,gerçek kullanıcılardan oluşur.

Bunun Olayı Nedir:
  1. Sistem koin esaslıdır.
  2. Büyük bir havuz sistemi olup başkasının kanalına abone oldukça koin kazanırsınız.
  3. Kazandığınız koinler ile izlenme ve abone kazanabilirsiniz.
  4. Sistemde bot yoktur tamamiyle gerçek kullanıcılardan oluşmaktadır.
Elimde toplam 12 adet bu site üzerinden puanlı hesap bulunmakta.
Puanları bu şekilde
5001

Her hesabın şifresi aynı alan kişi uğraşmaz hep farklı şifre ile.Hesapların bilgilerini de dilediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz.
İhtiyacı olan alabilir benim youtube ile pek işim yok.
Hepsinin toplam fiyatı 3 TL 'dir.
Ödeme yöntemleri:forum bakiyesi,papara,ziraat,iş bankası havale

caminci

Yönetici
Moderator

Üyelik Yaşı
6 Ay
Ödül
161
silip silip yeniden açıyorsun çok eminim bundan.
Konu silmeye sadece yönetimdekilerin yetkisi var.Yukarı taşı butonunu kullanıyorum o buton da konu da son yorumun hep yeni yapıldığını gösterir.Bu konuda da yorum olmadığı için konu sürekli yeni paylaşılmış gibi gözüküyor.Artık yorumlarımız var öyle bir problemimiz olmayacak :)

silip silip yeniden açıyorsun çok eminim bundan.
İçini rahatlatmak amacıyla bu ssyi de buraya bırakayım konunun altında yazıldığı gibi 30 temmuz da açtım konuyu :D
5287

Üyelik Yaşı
7 Ay
Ödül
61
Konu silmeye sadece yönetimdekilerin yetkisi var.Yukarı taşı butonunu kullanıyorum o buton da konu da son yorumun hep yeni yapıldığını gösterir.Bu konuda da yorum olmadığı için konu sürekli yeni paylaşılmış gibi gözüküyor.Artık yorumlarımız var öyle bir problemimiz olmayacak :)

İçini rahatlatmak amacıyla bu ssyi de buraya bırakayım konunun altında yazıldığı gibi 30 temmuz da açtım konuyu :D
Ekli dosyayı görüntüle 5287
lskdhfjdsflsd haklıymışsın ben zaten senin konu daha da üstte kalsın diye yorum yapmıştım .d Hayırlı satışlar.

caminci

Yönetici
Moderator

Üyelik Yaşı
6 Ay
Ödül
161
lskdhfjdsflsd haklıymışsın ben zaten senin kon daha da üstte kalsın diye yorum yapmıştım .d Hayırlı satışlar.
olabilir hocam ya benim de çözene kadar beynim yanmıştı bakıyorum bir yorum var üç gün sonra yeni yapılmış gözüküyo falan dejavu falan oldum zannettim ilk başlarda sonradan çözdüm :D

Son Eklenenler Yazılar

Bibors Borsa, Döviz ve Kripto para hakkında her şey.