Şikayetçi Olduğunuz Konu ve Mesajları Bildirmek İçin Yapmanız Gerekenler

ege

The Last Airbender
Paylaşım Ekibi

Üyelik Yaşı
1 Yıl 1 Ay
Ödül
161
Merhaba dostlar, özellikle yeni üyelerin açtıkları konuların başlığını ve içeriğini boş şekilde değiştirdiğini görüyorum, bunu yapmanız arama motoru sonuçlarındaki indexlere zarar veriyor, forumun gelişmesini istiyorsak lütfen daha bilinçli olalım.

Peki bunu yapan arkadaşları nasıl yönetime şikayet edebilirsiniz?

Forum içinde açılan konunun veya konu içinde yer alan mesajı şikayet etmek için;
Opera Anlık Görüntü_2020-05-21_144400_virgul.net.png

Resimde görüldüğü üzere 'Rapor Et' yazısına tıklayın.

Opera Anlık Görüntü_2020-05-21_145845_virgul.net.png

Tıkladıktan sonra ilgili yeri doldurun, yöneticiler bir hata durumunda gerekli işlemleri yapacaklardır.

Şikayet raporlarınızın değerlendirilme süreci:

1. 'Rapor Et' butonuyla forum yönetimine bildirdiğiniz şikayetleriniz; tarih, saat sıralamasına göre şikayet odasında saklanır.
2. Şikayetler tek tek incelenip karara bağlandıktan sonra bir hata var ise ilk başta alttan alınabilir ancak sürekli tekrarlandığında yönetici insiyatifine bağlı olarak ceza/uyarı verilir.
3. Rapor ettim ama şikayetimle ilgilenilmedi diyorsanız sadece bekleyin, tekrar tekrar gereksiz raporlama yapmayın. Yöneticiler de bir insan ve aktif olmayabilirler, meşgul olabilirler, bu konuda sabırlı ve anlayışlı olalım mutlaka ilgileneceklerdir.
4. Rapor formunda argo ve kişiye hakaret içeren sözcükler kullanmak kesinlikle yasaktır bunu da belirtelim.

Herkese iyi forumlar. :)

Son düzenleme:

ege

The Last Airbender
Paylaşım Ekibi

Üyelik Yaşı
1 Yıl 1 Ay
Ödül
161
Şöyle bir not ben ekleyeyim hocam. Neyin ki şikayet konusu kapanmış olan konularınızın başlığını değiştirmek yerine Rapor ederek kapanmasını isteye bilirsiniz
Evet gözden kaçmış, ek bilgilendirme için teşekkürler. :)