Sizin için sıfırdan film sitesi kurup yüksek hitlere kadar size destek verebilirim.

Üyelik Yaşı
3 Ay
Ödül
61
Zamanında birçok yüksek hitli film site kurup yönettim satışını yaptım.
Tr.link üyelerinin girişime açık ve yatırımcı kafalarının olduğunu bildiğimden dolayı bu yazıyı hazırlıyorum.
Bu konuda şuan yazdıklarım bilgili birine tatmin edici gelmeyebilir. Onlar özele gelsin detayları anlatırım sonuçta burası webmaster forumu değil.

Bu konuda Ben kimim?

• Uzunca bir süre wordpress güvenlik önlemleri hakkında çalışmalar sürdürmüş ve hacklenmiş siteler için önlemler alan birisiydim. Eski wordpress açıklarla doluydu.
  • Wordpressin en ince ayrıntısına kadar bilgi sahibiyim. Ayrıyeten mükemmeliyetci bir insanım.
Film sitesi kurunca ne olacak?
  • Kalıcı olarak gelir elde etmenize yarıyacak hani hatırlasanıza çok sevdiğiniz filmi tekrar tekrar izlediğinizi
  • Boş zamanlarınızda film ekleyerek stres atabileceksiniz. Şahsen ben böyle şeyler yaparken eğleniyorum.
  • Deneyim elde edeceksiniz.
Benim bilgim sıfır bende film sitesi kurabilir miyim?
işin güzel yanıda bu. Hiçbir kod bilgisi olmadan tek yapmanız gereken güncel filmleri siteye eklemek olacak geriye kalan herşeyi ben halledeceğim. İşi size öğreteceğim.

Domain ve Hosting seçimi
Domaininiz ve hostinginiz olmak zorundadır. Eğer yoksa tarafınızca birlikte seo uyumlu domain ve host seçebiliriz. Çok birşey bilmenize gerek yok birlikte halledeceğiz.

Tema seçimi
Temalarınız tamamen mobil uyumlu ve lisanslı olacaktır. bu yüzden istediğiniz temayı yada siteyi bana atarak örnek gösterebilirsiniz. Birlikte size özel lisanslı temayı kurup siteyi hazırlayabileceğiz. Temayı alırken satıcının verdiği ücreti ödemek zorundasınız. İsteğe göre fiyatlar değişir. (Dilerseniz ücretsizde kurarım ama tema konusunda herhangi bir destek vermem.) Çünkü piyasadaki ücretsiz temaların %80 i warez %20 si yıllanmış seoya uygun değil sorunlu.

Seo ayarlarınızı yapacağım
Seo ayarlarınızı tarafımca 2019 a uygun yapıp 5 yıl götürecek şekilde ayarlicam. Dilerseniz afişleri arama bölümünün başında yer aldıracağım oyları göstereceğim vs. Arama motorları ile oynamayı severim
659

Bu bana ait bir site güncel değil. Sadece örnek

Afiş sistemi film ekleme türkçe dublaj alt yazı vs. Embed kodlatını siteye eklemeyi öğretecem

Gerekli eklentilerin kurulumunu yapacağız.
Daha fazla detay için skype yada pmden ulaşabilirsiniz.

Sürekli tıklanma almak için özel seo ayarları ve yöntemler bu yöntem ile 2 ayın sonunda 30K hit alabilirsiniz.

Fiyat konusu
fiyatlar tarafınca sabit olup istediğiniz temaya göre şekillenmektedir.

• Bana ödemeniz gereken tutar 80 tl
  • Host domain yaklaşık fiyat 69 tl
  • Ücretsiz temada olur. Ücretli temada seçtiğiniz temaya göre değişir.
Totalde minimum 149 tl ye hitli profesyonel bir film siteniz olabilir.

Üyelik Yaşı
4 Ay
Ödül
61
host domaini karşılayın 80 tl ye güzel yapıyor eger dedigi gibi seo bilgisi iyiyse arkadaşın.Yoksa işe yaramaz sebebi ise film siteleri seo ya binlerce tl harcıyor. Rekabeti siz düşünün.

Üyelik Yaşı
3 Ay
Ödül
61
Atı alan üsküdarı geçti kazanan iyide kazanıyor şöyle söyliyim. Benim yapacağım seo üst düzey bir seo olacak ama bir şirketten aldığın 10.000 tllik seo kadar kuvvetli olmayacak. Paravan, sosyal imleme, tanıtımlarını bir süre ben yapıp birazda anahatar kelime çalışması yapıp kişiye teslim edecem. Oyları google da göstermek, kategorileri sitenin anasayfa arama motorunda sıralamak gibi şeylerde yön verecem. Yıllardır seo içindeyim. Tabiiki bunlar ufak detaylar üniversiteye hazırlanıyorum bu yıl tüm işlerimi durdurdum. Ref alırdımda karşılayacak şuan param yok ?

Üyelik Yaşı
3 Ay
Ödül
61
Peki bunun yasal bir suç yönü varmı
Yerli yapım filmlerden uzak durursan hiçbir sorun çıkmaz. En fazla örnek videomoly e upload olan videoyu videomolyden kaldırırlar sitende izlenemez.
Sen sadece embed kopyalayıp sitene ekliyorsun uploadı falan hiçbirşeyi sana ait değil o yüzden hayır.
Yerli yapımlarda sorun çıktığını duymuştum ama tarafımca söyliyim hayır. Hiç yaşamadım

Angelyus

Banlı Üye

Üyelik Yaşı
3 Ay
Ödül
24
Hocam selam sizinle çalışmak isteriz. Whatsapp numaranızı öm den iletiniz lütfen.

Üyelik Yaşı
2 Ay
Ödül
24
Zamanında birçok yüksek hitli film site kurup yönettim satışını yaptım.
Tr.link üyelerinin girişime açık ve yatırımcı kafalarının olduğunu bildiğimden dolayı bu yazıyı hazırlıyorum.
Bu konuda şuan yazdıklarım bilgili birine tatmin edici gelmeyebilir. Onlar özele gelsin detayları anlatırım sonuçta burası webmaster forumu değil.

Bu konuda Ben kimim?

• Uzunca bir süre wordpress güvenlik önlemleri hakkında çalışmalar sürdürmüş ve hacklenmiş siteler için önlemler alan birisiydim. Eski wordpress açıklarla doluydu.
  • Wordpressin en ince ayrıntısına kadar bilgi sahibiyim. Ayrıyeten mükemmeliyetci bir insanım.
Film sitesi kurunca ne olacak?
  • Kalıcı olarak gelir elde etmenize yarıyacak hani hatırlasanıza çok sevdiğiniz filmi tekrar tekrar izlediğinizi
  • Boş zamanlarınızda film ekleyerek stres atabileceksiniz. Şahsen ben böyle şeyler yaparken eğleniyorum.
  • Deneyim elde edeceksiniz.
Benim bilgim sıfır bende film sitesi kurabilir miyim?
işin güzel yanıda bu. Hiçbir kod bilgisi olmadan tek yapmanız gereken güncel filmleri siteye eklemek olacak geriye kalan herşeyi ben halledeceğim. İşi size öğreteceğim.

Domain ve Hosting seçimi
Domaininiz ve hostinginiz olmak zorundadır. Eğer yoksa tarafınızca birlikte seo uyumlu domain ve host seçebiliriz. Çok birşey bilmenize gerek yok birlikte halledeceğiz.

Tema seçimi
Temalarınız tamamen mobil uyumlu ve lisanslı olacaktır. bu yüzden istediğiniz temayı yada siteyi bana atarak örnek gösterebilirsiniz. Birlikte size özel lisanslı temayı kurup siteyi hazırlayabileceğiz. Temayı alırken satıcının verdiği ücreti ödemek zorundasınız. İsteğe göre fiyatlar değişir. (Dilerseniz ücretsizde kurarım ama tema konusunda herhangi bir destek vermem.) Çünkü piyasadaki ücretsiz temaların %80 i warez %20 si yıllanmış seoya uygun değil sorunlu.

Seo ayarlarınızı yapacağım
Seo ayarlarınızı tarafımca 2019 a uygun yapıp 5 yıl götürecek şekilde ayarlicam. Dilerseniz afişleri arama bölümünün başında yer aldıracağım oyları göstereceğim vs. Arama motorları ile oynamayı severim
Ekli dosyayı görüntüle 659

Bu bana ait bir site güncel değil. Sadece örnek

Afiş sistemi film ekleme türkçe dublaj alt yazı vs. Embed kodlatını siteye eklemeyi öğretecem

Gerekli eklentilerin kurulumunu yapacağız.
Daha fazla detay için skype yada pmden ulaşabilirsiniz.

Sürekli tıklanma almak için özel seo ayarları ve yöntemler bu yöntem ile 2 ayın sonunda 30K hit alabilirsiniz.

Fiyat konusu
fiyatlar tarafınca sabit olup istediğiniz temaya göre şekillenmektedir.

• Bana ödemeniz gereken tutar 80 tl
  • Host domain yaklaşık fiyat 69 tl
  • Ücretsiz temada olur. Ücretli temada seçtiğiniz temaya göre değişir.
Totalde minimum 149 tl ye hitli profesyonel bir film siteniz olabilir.
Merhaba, elimizde arşiv olmadan nasıl olacak izinsiz herhangibi yerden film alsak telif olayı oluyor diye biliyorum bu konuda netlik getirebilirmisin?

Üyelik Yaşı
3 Ay
Ödül
61
Merhaba, elimizde arşiv olmadan nasıl olacak izinsiz herhangibi yerden film alsak telif olayı oluyor diye biliyorum bu konuda netlik getirebilirmisin?
Temelde embed kodu çekeceksiniz. İşi büyütmek için önce yatırıma ihtiyacınız var (hosta upload) Diğer sitelerin sizin hakkında telif hak iddia etmesi gibi bir durum olamaz. Çünkü zaten onlarda illegal batağındadır. Arama sonuçlarındaki tüm filmler izin ile paylaşılmıyor. Türk yapım filmler size hak iddia edebilirler. Fenomen filmleri onun dışında pek bir problem olmuyor. En gözde 10 tane film sitesini inceleyin hiçbirinde türkçe film bulamayacağınızı fark edeceksiniz. (Türk filminden kastım güncel trend türk & fenomen yapım filmleri)

Ayrıca film paylaşmak için gerekli olan yerleri size paylaşacağım güncel filmleri oradan çekip kendi reklamınızı basıp kendi video oynatıcınıza upload edebileceksiniz.

Üyelik Yaşı
2 Ay
Ödül
24
Temelde embed kodu çekeceksiniz. İşi büyütmek için önce yatırıma ihtiyacınız var (hosta upload) Diğer sitelerin sizin hakkında telif hak iddia etmesi gibi bir durum olamaz. Çünkü zaten onlarda illegal batağındadır. Arama sonuçlarındaki tüm filmler izin ile paylaşılmıyor. Türk yapım filmler size hak iddia edebilirler. Fenomen filmleri onun dışında pek bir problem olmuyor. En gözde 10 tane film sitesini inceleyin hiçbirinde türkçe film bulamayacağınızı fark edeceksiniz. (Türk filminden kastım güncel trend türk & fenomen yapım filmleri)

Ayrıca film paylaşmak için gerekli olan yerleri size paylaşacağım güncel filmleri oradan çekip kendi reklamınızı basıp kendi video oynatıcınıza upload edebileceksiniz.
Pm atıyorum