Sorular.Online Online Soru-Cevap Sitesi

Üyelik Yaşı
3 Ay
Bakiye
18,29 TL
Ödül
58
Site Adı: Online Sorular - Soru Cevap Sitesi
Site Adresi: Sorular.online
Sitenin kullandığı altyapı: Q2A
Sitenin açıldığı Tarih: 08.08.2019
Site İçeriği & Amacı: Online Soru Cevap Sitesi. Bilgiye ulaşmanın en kolay hali sormaktır.
Açıklama: Sitemiz şu an Q2A scripti üzerine kurulmuş bir soru-cevap sitesidir. Adsense reklamlarını alana kadar yapmamız gereken tek şey sitemize içerik girmek ve ziyaretçi çekebilmektir. İlerleyen günlerde ise inşallah kazançlarımız olursa, bu kazançları bizlerle çalışacak üyelerimize dağıtmak olacaktır. Şimdilik tek gayemiz olabildiğince bilgi paylaşmak.

Lütfen olumlu-olumsuz tüm yorumlarınızı bekliyorum. Sitemi gömebilirsiniz. Hiç sorun değil. Yeter ki eksiklerimizi ve yapabileceklerimizi söyleyin.

Üyelik Yaşı
2 Ay
Bakiye
3,04 TL
Ödül
61
:3 Evet. Çok teşekkür ederim. Lütfen eleştri bazında da yorumda bulunur musun? Ne yapmalı?

Çok teşekkür ederim.
Tasarımı,kullanımı sade ve güzel duruyor.İçerik bakımından sorarsan kendi adıma bu tarz sitelere özellikle girmem.Anca sorumu google da aratırken çıkarsa girerim fakat ilgilisi vardır elbet.

Üyelik Yaşı
3 Ay
Bakiye
18,29 TL
Ödül
58
Tasarımı,kullanımı sade ve güzel duruyor.İçerik bakımından sorarsan kendi adıma bu tarz sitelere özellikle girmem.Anca sorumu google da aratırken çıkarsa girerim fakat ilgilisi vardır elbet.
Kesinlikle katılıyorum size. Ben de böyle bir siteyi tabi ki takip etmem şimdilik. Aslında düşüncelerim şu yönde; güncel bilgi, kpss tarzı sorular ve bulmaca oyunları(mobil) bolca soru içeriği çıkıyor. Bunları girsem google ile çok iyi anlaşabileceğimi düşünüyorum.
Bakalım. Sonuçta denemeden bilemeyiz. Ben de deniyorum. :)

Sitemin 42. saatine gelmiş bulunmaktayım. 6milyon468bin alexa oldu.

Sitemin 3. günü 4,700m ALEXA oldu.
Sitemin 4. günü 3.552m
Sitemin 5. günü 2.924m
Sitemin 6. günü 2.545m

Son düzenleme: